You are here

12 dalykų, nutikusių po „Tesla Cybertruck“ pristatymo

  • Tesla Cybertruck
    Tesla Cybertruck
  • Tesla Cybertruck
    Tesla Cybertruck
  • Tesla Cybertruck
    Tesla Cybertruck
  • Tesla Cybertruck ir keturratis
    Tesla Cybertruck ir keturratis
  • Memas
    Memas
  • Tesla Cybertruck
    Tesla Cybertruck
  • Tesla Cybertruck
    Tesla Cybertruck
  • Tesla Cybertruck/Peter Blackert nuotrauka
    Tesla Cybertruck/Peter Blackert nuotrauka

Automobilistų pasaulis gana seniai buvo taip sujudęs. Taip pat sunku atminti laikus, kuomet automobilių entuziastai buvo taip netikėtai sukrėsti. Viso to kaltininkas – elektra varomas „Tesla Cybertruck“ pikapas, kurio išvaizda dar ilgai bus aptarinėjama. Be to, šis kūrinys neturi jokių panašumų su iki šiol pagamintais „Tesla“ modeliais. „Cybertruck“ - lyg iš kitos planetos.

Bet pažvelkime, kas gi nutiko po to, kai šis daug kam keistas, bet tuo pačiu kažkam labai įdomus kūrinys išvydo dienos šviesą.

 

12 nutikimų:

 

1. Krito „Tesla“ akcijų vertė

Po „Cybertruck“ pristatymo „Tesla“ akcijų vertė krito beveik 7 procentais – nuo 354.83 JAV dolerių iki 330.66, tačiau šios kompanijos akcijų vertė gana dažnai šokinėja, taigi išvadas kol kas daryti sunku.

 

2. „Tesla“ mylėtojų forumuose pažerta kritika

„Wtf did I just see“ - rėkė vienas, dar kitais žodžiais „Tesla Cybertruck“ įvertino kitas, trečias vadino pikapą pačiu baisiausiu automobiliu pasaulyje. Kritikos „Tesla“ gerbėjai šįkart negailėjo.

 

3. Gauta 200 000 išankstinių rezervacijų

Nepaisant pirmų dviejų nutikimų, „Tesla“ itin greitai gavo net 146 000 išankstinių „Cybertruck“ rezervacijų. Elonas Muskas teigė, kad 17 procentų užsakovų pasirinko „Single-Motor“ modelį, 42 procentai – nori versijos su dvejais elektros motorais, o likęs 41 procentų užsakovų rezervavo versiją su trimis motorais (Tri-motor). Visa tai buvo gauta per mažiau nei 48 valandas nuo pikapo pristatymo. Be to, nereikėjo net jokios reklamos.

Žinoma, tai dar nereiškia, kad „Tesla“ gavo tokį milžinišką skaičių užsakymų, tai tėra rezervacijos, tačiau jos šį bei tą vis tik reiškia.

Atliekant išankstinę rezervaciją reikėjo palikti 100 JAV dolerių užstatą. E. Muskas teigia, kad pirmieji „Single-Motor“ pikapai bus pradėti gaminti 2021 metais, „Tri-motor“ versija – dar po metų.

Papildymas. Dar po dviejų dienų, rezervacijų skaičius pasiekė 200 000.

 

4. Papildomai siūlys dvivietį keturratį

Praėjus kelioms valandosm po „Cybertruck“ pristatymo, Elonas Muskas patvirtino, kad kartu su pikapu bus siūloma įsigyti ir dvivietį, elektra varomą „Cyberquad“ keturratį, kuris taip pat atrodo išskirtinai ir nėra panašus į jokį kitą keturratį.

Be to, pikapo bagažo skyriuje telpantis keturratis ten galės būti ir įkraunamas.

 

5. Diskusija, ar „Cybertruck“ įveiks saugumo testą

„Cybertruck“ pikapo kėbulas yra pagamintas iš 3 mm storio plieno (atlaiko 9 mm kulkos šūvį), taip pat automobilis turi daug aštrių kampų, yra masyvus ir sunkus. Įdomu tai, kad vienos durelės sveria apie 27 kg.

Būtent didelis svoris gali leisti atsidurti pikapui kitoje – lengvų sunkvežimių kategorijoje, kur nereikia atlikti saugumo testų. Tačiau tuomet transporto priemonės svoris turi būti didesnis nei 4536 kg.

Elonas Muskas atsakė, kodėl kėbulas yra tokių kampuotų formų. Tai dėl storo plieno, kuris nepasiduoda elegantiškoms, lenktoms kėbulo formoms.

Žinoma, kol kas pristatytasis „Tesla Cybertrcuk“ dar yra toli nuo produkcijos ir tai tėra prototipas. O tai reiškia, kad produkcijai skirtas modelis bus šiek tiek kitoks. Kiek kitoks, pamatysime.

 

6. Baisus automobilis

Ar „Cybertruck“ pikapas yra bjauresnis už bjaurumo įsikūnijimais tituluojamais „Fiat Multipla“ ar „Pontiac Aztek“? Garantuojame, kad 99 procentai skaitančių šį tekstą, atsakys „Taip“.

Visas internetas „lūžta“ nuo didžiulio kiekio dizainą smerkiančių komentarų.

Tačiau yra ir tokių, kuriems visa tai patinka, nes yra visiškai kitaip ir nematyta.

 

7. Memai

„Tesla Cybertruck“ sulaukė daugybės įvairių memų ir palyginimų su įvairiais kampuotais dalykais.

 

8. Whydoto „Lambo“ vs. „Cybertruck“

Populiarus youtuberis Whydotas pasijuokė, kad „Cybertruck“ buvo nukopijuotas nuo jo „Kaimiečio dirbtuvėse“ sukurto „Lambo“.

 

9. Saulės baterijos

Elonas Muskas Twitteryje pareiškė, kad ant pikapo galinio dangčio papildomai bus galima turėti saulės bateriją, kuri nuvažiuojama atstumą leis padidinti iki 24 km per dieną.

Būtent tai veda prie E. Musko idėjos apie savaime įsikraunantį pikapą, kuris dar galėtų turėti ir sparnus su saulės baterijomis, kas kartu su stoge sumontuotomis saulės baterijomis leistų papildomai per dieną nuvažiuoti 50-65 km.

 

10. Lego interpretacija

To tikrai reikėjo laukti, ir tai įvyko itin greitai – iš „Lego“ kaladėlių sukurtas „Cybertruck“, kurio autorius Peter Blackert. Tikėtina, kad greitai atsiras ir kitų „Lego“ interpretacijų šio pikapo adresu.

11. Palapinė

Viena oficiali nuotrauka atskleidė, kad „Tesla Cybertruck“ bus galima paversti panašiu į kemperį. Vienam iš Twitter’io naudotojų paklausus, ar „Cybertruck“ turės visa tai, kas pavaizduota nuotraukoje, Elonas Muskas atsakė teigiamai. Taigi panašu, kad tai bus puikus palydovas kelionei į gamtą. Palapinė ir visi kiti reikalingi dalykai bus bagažo skyriuje.

 

12. To niekas nesitikėjo

Tikrai niekas nesitikėjo, kad ilgai lauktas „Tesla“ pikapas atrodys būtent taip. Internete ilgą laiką buvo galima matyti įsivaizduojamo pikapo vizualizacijas, kurios sukurtos remiantis esamų „Tesla“ modelių dizaino filosofija.

„Cybertruck“ buvo kaip netikėtas smūgis iš giedro dangaus. Ir tikėtina, kad Elonas Muskas yra paruošęs dar daugiau staigmenų, susijusių su šiuo pikapu, jo galimybėmis ir numatytomis opcijomis.

 

PABAIGAI

Įdomi ir informatyvi video santrauka iš pikapo pristatymo:

Kategorijos: 
Automobiliai: