You are here

„Audi 200 Pullman“: 6 durys ir 8 sėdimos vietos

1989 metais Vokietijoje įsikūrusi „Lorenz & Rankl“ kompanija, kuri specializavosi automobilių perdarymu, gavo užsakymą ant „Audi 200“ bazės sukurti limuziną. Taip gimė šis projektas „Audi 200 Pullman“. Jis turėjo 6 duris ir 8 sėdimas vietas.

Tais laikais vyravo mada turėti prabangius, gerokai prailgintus automobilius.

Automobilių modifikavimo specialistai paėmė juodą „Audi 200 Quattro“ su šviesiai pilku interjeru ir transformavo į šį limuziną. Projekto metu automobilis buvo perpjautas pusiau ir į šią vietą įdėta papildoma bei sustiprinta kėbulo dalis su naujais statramsčiais bei papildomomis durimis. Pastarosios projekto autorių buvo pagamintos taip, kad atitiktų „Audi 200“ kėbulo linijas.

Limuzino viduryje buvo įtaisytos trijų sėdimų vietų eilė trims keleiviams. Ši sėdynių eilė galėjo būti nulenkiama, taip suteikiant itin daug erdvės pačiame gale, ties trečia durų eile sėdintiems keleiviams.

Įdomiuosiusoe automobilių istorijos vingiuose buvo dar ir perdarytas „Audi V8„. Tiesa, turėjo jis mažiau durų, mažiau sėdimų vietų, tačiau interjeras buvo įrengtas prabangiai. Daugiau apie jį šioje nuorodoje: Pagal specialų užsakymą pagamintas Audi V8

 

Kategorijos: 
Automobiliai: