You are here

Galingiausias kompaktinis SUV: „Audi SQ2“

 • Audi SQ2
  Audi SQ2
 • Audi SQ2
  Audi SQ2
 • Audi SQ2
  Audi SQ2
 • Audi SQ2
  Audi SQ2
 • Audi SQ2
  Audi SQ2
 • Audi SQ2
  Audi SQ2
 • Audi SQ2
  Audi SQ2

2018 m. Paryžiaus automobilių parodoje „Audi“ pirmą kartą pristato „Audi SQ2“. Naujasis „Q2“ šeimos narys yra unikalus kompaktinių automobilių segmente.

Nuo 0 iki 100 km/val. per 4,8 sekundės: variklis

Kiekvieno „Audi S“ gamos modelio širdis yra variklis ir „SQ2“ nėra išimtis – jo itin galingas „2.0 TFSI“ motoras pasiekia 221 kW (300 AG) galią ir 400 Nm sukimo momentą, tad tai yra galingiausias variklis kompaktinių SUV automobilių klasėje. Šis sportiškas SUV yra ir pats greičiausias, nes iki 100 km/val. gali įsibėgėti vos per 4,8 sekundės ir pasiekti elektronika apribotą maksimalų 250 km/val. greitį.

Audi SQ2

„2.0 TFSI“ variklis komplektuojamas su septynių greičių „S tronic“ dviejų sankabų automatine pavarų dėže, žaibiškai perjungiančia pavaras tiek D ir S režimu, tiek ir vairuotojui jas perjungiant svirtelėmis prie vairo.

„Audi SQ2“ sumontuota „S sport“ pakaba yra pritaikyta dinamiškoms variklio charakteristikoms. Dar sportiškesnė už įprastą pakabą, ji užtikrina, kad dinamiškas SUV yra 20 mm žemesnis už įprastą versiją.

Išskirtinė „S“ linijos išvaizda

„Audi SQ2“ modelyje sportiška standartinio „Q2” išvaizda buvo dar labiau paryškinta, o didelį automobilio galios potencialą atspindi vientisos aštuoniakampės grotelės su sudvigubintais perskyrimais. Priekinis oro skirstytuvas, besitęsiantis nuo vienos didelės oro įsiurbimo angos iki kitos, ypatingai išryškina atletišką „SQ2“ formą, kuri dar labiau pabrėžiama standartinėje komplektacijoje esančiais LED priekiniais ir galiniais žibintais su dinaminėmis posūkių šviesomis.

Standartinė „Audi drive select“ važiavimo režimų sistema leidžia pasirinkti norimą važiavimo režimą, keisdama vairo sistemos, septynių greičių „S tronic“ pavarų dėžės ir kitos įrangos veikimą.

Dinamiški akcentai: salonas

Kompaktinis „Audi SQ2“ yra 4210 mm ilgio ir turi 2594 mm atstumą tarp ašių, taip užtikrinant erdvų saloną. Į bagažinę telpa nuo 355 iki 1000 litrų, o šiuolaikiškas salono dizainas su sportiškais akcentais atkartoja dinamiškas išorės kėbulo linijas.

Audi SQ2

„SQ2“ salone labiausiai išsiskiria trys elementai: raudoni ortakių apvadai, dviejų spalvų „Nappa“ oda aptrauktos sėdynės ir salono apšvietimas su šviečiančiais intarpais.

Didelės jungiamumo galimybės: „MMI navigation plus“ ir „Audi connect“ sistemos

Kaip ir „Audi Q2“, sportiškas „SQ2“ turi itin pažangią multimedijos sistemą, o aukščiausiai gamoje yra „MMI navigation plus“ sistema su „MMI touch“ valdikliu. Meniu parinktys yra aiškiai suskirstytos, pasukamas valdiklis turi lietimui jautrų plotą, kurio pagalba galima naršyti informaciją, rašyti tekstą ir didinti vaizdą ekrane. Valdymas balsu ir paieška sistemoje veikia itin greitai, todėl užtenka vos kelių raidžių ar ištartų žodžių, norint pasiekti reikiamo rezultato. „MMI navigation plus“ sistema turi 8,3 colių ekraną, duomenų siuntimo modulis palaiko itin spartų LTE standartą ir turi „Wi-Fi“ belaidę saitvietę keleivių mobiliems įrenginiams.

Kategorijos: 
Automobiliai: