You are here

Automobilių greituminis slalomas Sliko taurė 2012

Zoknių mikrorajone ir Bačiūnų kartodrome, Šiauliuose, vyko automobilių greituminio slalomo „Sliko taurė 2012“ varžybos. Jose dalyvavo 44 sportininkai, atskirai startavo 6 varžybų organizatoriai. Per varžybas aplamdytas automobilis.

Jaunimo klasėje pirmąją vietą iškovojo Arnas Valavičius. Automobilių klasėje, kurių variklio darbinis tūris ne daugiau nei 2000 kub. cm. geriausiai pasirodė Robertas Sidabras iš Mažeikių. Nepralenkiamas buvo Gediminas Lukševičius iš Gruzdžių (Šiaulių raj.). Jis automobilių klasėje, kurių variklio darbinis tūris daugiau nei 2000 kub. cm. iškovojo pirmąją vietą.

Šiaulietis Mantas Neverdauskas laisvojoje klasėje (variklio darbinis tūris ne daugiau 2000 kub. cm.) buvo stipriausias. Galingiausių automobilių klasėje nepralenkiamas buvo šiaulietis Marius Stankevičius. Jis pripažintas geriausiu sportininku ir apdovanotas specialia taure. Tarp organizatorių, įveikusių greičio ruožą, geriausiai pasirodė Deividas Sakalauskas. Automobilių slalome „Sliko taurė 2012“ dalyvavo vienintelė moteris – Samantė Žemeckienė iš Plungės. Užfiksuotas vienas incidentas – Zokniuose automobilis atsitrenkė į medį, tačiau nukentėjusiųjų nėra. Tik automobilis aplamdytas.

Dėkojame Nerijui Jankauskui už nuotraukas!