You are here

BMW 750 variklio galia kyla iki 720 AG

Vokietijos tiuningo kompanija „Tuningwerk“ šauniai pasidarbavo prie „BMW 750Li”, kuris standartiškai turi 407 arklio jėgas ir milžinišką 600 Nm sukimo momentą.

Bet pasirodo to negana, ir ši tiuningo kompanija šiam 4,4 litro turbokompresoriniam V8 varikliui siūlio du patobulinimo paketus. Pirmasis iš jų vadinasi „GT Edition“ ir automobilio variklio galią pakelia iki 530 arklio galių ir 740 Nm. Su šiomis modifikacijomis vokiškas limuzinas 100 km/h greitį sugeba pasiekti per 4,2 sekundės ir išvysto 310 km/h maksimalų greitį.

Tiems, kam šio galios paketo negana „Tuningwerk“ siūlo antrąjį variantą, pavadintą „RS Edition“, kuris pasižymį itin įspūdingais parametrais: 720 AG ir 1090 Nm, o greitį nuo nulio iki šimto kilometrų per valandų tai leidžia pasiekti tik per 3.5 sekundės, ir spausti gazo pedalą iki tol, kol spidometro rodyklė atsidurs ties maksimalia 350 km/h greičio riba.
Visa tai yra variklio modifikacijos, tačiau kartu su jomis yra pakeista ir „BMW 750Li” išorė. Tai nauja stabdžių sistema, naujas sportinis išmetimas, subtilus aerodinaminis paketas su priekinio ir galinio bamperio pažeminimais, slenksčiai, spoileris, anglies pluošto variklio dangtelis bei 20 colių juodi lengvojo lydinio ratlankiai apauti „Pirelli P-Zero“ padangomis.

Kategorijos: 
Automobiliai: