You are here

Vaido svajonių automobilis - BMW E30

2016 metais rugpjūčio 6 dieną Kaune įvykęs pirmasis BMW E30 savininkų susitikimas įrodė, kad Lietuvoje yra ne mažai žmonių važinėjančių šiais automobiliais, o susidomėjimas jais leidžia daryti prielaidą, kad esant galimybei BMW E30 būtų kone kas antro automobilių entuziasto garaže. Taip, tai yra daugelio svajonių automobilis.

Vaidas taip pat nuo vaikystės turėjo tokią svajonę, kurią esant galimybei išpildė, bei apie ją papasakojo mums.

Vaidai, kiek laiko turi BMW E30?

Šį automobilį turiu 5 metus.

Ar tai pirmasis tavo automobilis?

Tai nėra mano pirmasis automobilis.. Per visus mano vairavimo metus – jis gal keturioliktas automobilis, bet aš jo niekad nedėjau į turėtų automobilių sąrašą. Jis nesiskaičiuoja, nes BMW E30 yra mano svajonė.

Kažkada, kai dar buvau 16 - 17 metų amžiaus paauglys, BMW E30 man atrodė labai šaunus automobilis, kaip pavyzdžiui, dabartinės apynaujės mašinos. Tuomet mąsčiau, kad tai yra tas automobilis, kuris privalo stovėti pas mane garaže..

Ši svajonė ir mintis manęs neapleido bemaž 11 metų. Tas noras būdavo atslūgdavo, būdavo vėl paaštrėdavo. Galiausiai nusprendžiau, kad atėjo metas ir pasidovanojau šį automobilį 27 ar 28 (tiksliai nepamenu) gimtadienio proga.

Ar lengvai radai savo svajonių automobilį?

Paieškos trūko maždaug pusę metų, bet savo brolį buvau „juodai užknisęs“ su važinėjimais pagal tuometinius pardavimų skelbimus. Visada žinojau, ko konkrečiai noriu, koks tai turėtų būti modelis. Spalva neturėjo jokios įtakos. Pagrindiniai ieškojimo kriterijai buvo: kuo pilnesnis variantas gamyklinis variantas ir kad automobilis būtų nematęs dujinės įrangos.

Taigi galų gale man pavyko surasti 1990 metų gamybos BMW 325i E30 su kupė tipo kėbulu.

Ar automobiliui yra atlikta kokių nors modifikacijų?

Modifikacijų daug nėra. Jis gamykliškai buvo pakankamai pilnos komplektacijos: odinis salonas, šildomos sėdynės, elektra valdomi langai, stoglangis, juodos lubos, OBC.

Mano E30 pakeisti „Koni“ amortizatoriai su spyruoklėmis, įdėta blokiruotė, „laisvas išmetimas.

Taip pat automobilis padailintas „Mtech II“ paketu, tačiau šiuo metu tai nėra originalūs elementai.

Kokie ateities planai?

Ateities planai – nepaleist svajonės. Norisi kėbulo ir interjero detales, kurios yra kopija arba ne tai kas priklausė šiam automobiliui, pakeisti į originalias, kurias tampa vis sunkiau ir sunkiau gauti.

Ne iš vieno esu gavęs pasiūlymų parduoti savo automobilį, tačiau jis neparduodamas, nes svajonės vertės išmatuoti neįmanoma.

Galbūt jūs irgi turite įdomų, išskirtinį ar vienetinį automobilį, o gal jūsų garaže gimsta įdomus projektas? Pasidalinkite! Susisiekite su mumis el. paštu: info@98.lt arba parašykite žinutę į Facebook'ą

Kategorijos: 
Automobiliai: