You are here

„Ferrari“ spalva nudažytas Elvio „BMW M3“

„Ferrari Grigio Medio“ spalva nudažytų BMW yra tekę matyti ne vieną ir ne du. Atrodo ji nuostabiai ir puikiai dera ne tik „Ferrari“, bet ir šiems vokiškiems automobiliams.

Būtent tokia spalva yra nudažytas ir šis lietuvio Elvio „BMW M3 E46“ automobilis, eksploatuojamas Didžiojoje Britanijoje.

2003 metais pagamintą automobilį Elvis įsigijo 2013 metais. Bėgant laikui jis šiame automobilyje pakeitė ne vieną susidėvėjusią detalę. Galų gale, kai automobilis buvo techniškai pilnai sutvarkytas, buvo pradėti modifikavimo darbai.

Taigi pilkos spalvos „M3“ buvo perdažytas minėta „Ferrari“ superautomobilių spalva. Taip pat buvo uždėti 19 colių „Rota“ ratlankiai, „BC Racing“ reguliuojamo aukščio amortizatoriai su rato išvirtimo kampo ir važiavimo kietumo/minkštumo reguliavimu.

Po variklio dangčiu slypi standartinis 3,2 litro agregatas su 343 AG. Čia bene viskas standartiška – tik vietoje oro filtro dėžės įdėti „velocity stacks“, pagerinantys oro įsiurbimą, o išmetimo sistema yra be katalizatorių.

Artimiausiu metu Elvis planuoja montuoti didesnius stabdžius, įsidėti sportines „Recaro“ sėdynes bei saugos lankus. Po to, variklio laukia „ESS“ arba „VF“ superchargeris, kuris turėtų stipriai pakelti galią.

„Gyvenu 15 minučių nuo „Brands Hatch“ trasos. Dažnai ten susirenkame su draugais. Taigi dabartinis mano tikslas, atlikti visus suplanuotus patobulinimus ir išvažiuoti į trasą“,- sakė Elvis.

Galbūt jūs irgi turite įdomų, išskirtinį ar vienetinį automobilį, o gal jūsų garaže gimsta įdomus projektas? Papasakokite apie jį! Susisiekite su mumis el. paštu: info@98.lt arba parašykite žinutę į Facebook'ą

Kategorijos: 
Automobiliai: