You are here

BMW mylėtojų sezono atidarymas 2018: Šimtai BMW fanų parodė vienybę

Balandžio 7 dieną BMW markės mylėtojai Vilniuje atidarė 2018 metų vasaros sezoną. Atidarymo renginį organizavo „Bimmer Club Lithuania“ klubas, kuris dalyvius sukvietė į „Siemens“ arenos aikštelę.

Galvojate, kad ten tilpo visi BMW mylėtojų automobiliai? Deja. Jų buvo gerokai daugiau. Nors renginio pradžia buvo 17 valandą, tačiau šiuo metu jau buvo beveik prisipildžiusi didžioji aikštelė, o automobiliai vis važiavo ir važiavo, užkimšdami arenos prieigas ir sudarydami ilgas eismo spūstis.

Galiausiai automobiliai buvo pradėti statyti žemutinėje aikštelėje ir viršutinės aikštelės mokamoje dalyje, skirtoje „Statyk ir važiuok“ paslaugai. Nors kartą ši vieta buvo pilnai užpildyta... Bet jie vis tiek netilpo. Organizatoriai ragino dalyvius, bandyti automobilius palikti prie „Ozo“ prekybos centro ar kitur, nes jie vis važiavo ir važiavo.

Smagu, kad šiltą ir pavasariu alsuojantį šeštadienį, šių vokiškų automobilių fanai susirinko tokiomis gausiomis pajėgomis ir dar kartą pranoko organizatorių lūkesčius, parodydami vienybę ir BMW markės gausumą. Per sekantį renginį, tikriausiai jau reikės nuomotis oro uostą.

Sunku net pasakyti, kiek BMW susirinko – nesuskaičiuojamas kiekis. Žmonių - dar daugiau. Vis gi, galiausiai atlikus matematinius veiksmus, preliminariai buvo priskaičiuota apie 700 automobilių. Super!

Į sezono atidarymo šventės pirmąją dalį atvyko ir buvęs Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas. Tvarką aplink aikštelę ir aikštelėje bandė prižiūrėti lėtai ratais judantis policijos pareigūnų ekipažas, tačiau BMW vairuotojai elgėsi gana drausmingai ir tikėtina, kad akistatos su įstatymų sergėtojais jiems išvengti pavyko.

Iki 19-os valandos aikštelėje vyko įvairūs smagūs konkursai ir rungtys, o po to, renginio dalyviams buvo pateiktos slaptos, antros sezono atidarymo šventės dalies lokacijos koordinatės. Tai aerodromas, nutolęs šiek tiek daugiau nei 50 km nuo arenos aikštelės, kur vyko visai kitokio formato linksmybės: dragai, padangų svilinimai ir kt.

Kategorijos: 
Automobiliai: