You are here

BMW mylėtojų 2019 metų sezono atidarymas: garažiniai ir barbės

Pirmąjį 2019 metų gegužės mėnesio šeštadienį (gegužės 4 d.) „BMW" mylėtojai atidarys vasaros sezoną, kurio pradžios renginį užkurs „Bimmer Club Lithuania" klubas.

Kiekvienas sezono atidarymo ar uždarymo renginys visuomet turi dress code, taigi ne išimtis ir šįkart. Šiemet organizatoriai nusprendė, kad vaikinų dress code bus „Typical garage life", o dailiosios lyties atstovėms - barbės.

Organizatorių teigimu, tokios rengimosi temos buvo pasirinktos dėl to, kad BMW vairuotojai savo automobilius gana dažnai remontuoja ir modifikuoja patys, o merginos juos palaiko morališkai.

Kūrybiškiausi - bus apdovanoti!

Vasaros sezonas vyks Šalčininkų rajone, tarp tarp Gerviškių ir Didžiųjų Sėlų esančiame apleistame lėktuvų aerodrome (GPS: 54.324132, 25.239034).

Visi BMW mylėtojai į šią vietą kviečiami rinktis nuo 13 valandos, o renginio programa startuos 14.30.

Renginio organizatoriai pažada, kad kaip visada bus daug veiksmo, konkursų bei prizų. Taip pat bus šerykla.

Beje, reikia paminėti ir tai, kad įvažiavimas į aerodromą bus išlygintas, todėl visi dropinti BMW gali drąsiai atvykti į vasaros sezono atidarymo šventę.

Taip pat, renginio metu, „Bimmer Club Lithuania" ypatingai akcentuoja saugumą. Jeigu situacija taps nevaldoma, renginys bus nutrauktas. Todėl organizatoriai visų dalyvių prašo laikytis tvarkos.

Daugiau informacijos apie renginį  - Facebook'e

Kategorijos: 
Automobiliai: