You are here

2019 metų „Circle K Racing Team” planai - lenktyniaus ne tik Palangoje

2018 metais naujai susibūrusi ir sėkmingai Palangoje vykusiose „Aurum 1006 km 2018” lenktynėse pasirodžiusi, „Circle K Racing Team” praplėtė varžybų programą ir 2019 metų sezone dalyvaus Šiaurės šalių ilgų nuotolių lenktynių (“NEZ6H”) čempionate.

Didžiausiame ne tik Lietuvos, bet ir Baltijos šalių automobilių sporto renginyje Palangoje komanda pernai užėmė antrąją vietą bendroje įskaitoje, nugalėtojams per visą distanciją nusileidusi vos 50 sekundžių.

Iš pažiūros toks rezultatas ekipos atstovų neturėtų tenkinti, mat jos sudėtyje lenktyniauja ir Jonas Gelžinis, vasaros sostinėje triumfavęs net septynis kartus. Tai yra daugiausiai pergalių turintis lenktynininkas.

Komandą taip pat sudaro jo brolis Ignas Gelžinis, laimėjęs Palangoje triskart, Lietuvos vėliavą šiuo metu Europos žiedo trasose garsinantis Jonas Karklys ir naujokas Julius Adomavičius. Perspektyvus 18-metis išsikovojo vietą komandos jaunųjų pilotų akademijoje.

Šiemet lenktynininkai, kaip ir praėjusiais metais, vairuos „Porsche 991 GT3 Cup” automobilį, kuris gegužės 11 dieną pirmą kartą bus išvairuotas į trasą Rygoje, kur prasidės „NEZ6H” čempionatas. Sportininkai taip pat varžysis Suomijos, Estijos bei Lietuvos trasose. Sezonas baigsis rugsėjo 21 d. Estijoje.

Šios varžybos pasižymi ne tik nuožmia lenktynininkų kova trasoje, bet ir už jos ribų. Komandoms svarbu teisingai suplanuoti sustojimus techninėje aptarnavimo zonoje, kur sportininkai turi keistis ne vėliau kaip kas valandą.

Taip pat svarbu numatyti, kada bus vykdomas kuro papildymas ir keičiamos padangos. Viso varžybos trunka šešias valandas, per kurias lenktynininkai turi iškęsti karštį, nuovargį ir stengtis išlaikyti aukštą lenktynių tempą.

Be šio čempionato, komanda ruošiasi ir 20-osioms „Aurum 1006 km" lenktynėms.

Kategorijos: