You are here

Velniškas planas šeštadienio vakarui - orientacinės varžybos Kaune „Crazy Trip“

Spalio 14 dieną į Kauną sugrįžta atsinaujinusios ir daugelio pamėgtos pramoginės automobilių orientacinės varžybos „Crazy Trip“, kurios skaičiuoja jau tryliktą kartą. Taigi turėtų būti velniškai smagus renginys, kuriame šįkart bus ir naujovių, o galbūt ir pagerintas renginio rekordas. Dabar jis toks – 163 ekipažai ir apie 800 žmonių.

Pirma naujovė ta, kad varžybos vyks šeštadienį.

Antra naujiena - pirmą kartą renginio istorijoje visos užduotys bus pateikiamos elektroninėje erdvėje. „Crazy Trip“ organizatoriai sukūrė specialią platformą, todėl atlikus užduotį, ją reikės įkelti į sistemą, kuri veiks mobiliuose telefonuose ir kompiuteriuose. Tokiu būdų optimizuotas renginys dalyviams leis startuoti vienu metu. Taip pat jiems nereikės laukti eilėse, priduodant rezultatus. Finišavę jie iškart galės atsipūsti tradicinėje vietoje - „Renginių oazėje“, kur šįkart smagią programą jiems pateiks improvizatorių klubas „IMPRO“.

Kaip ir visuomet, organizatoriai paruošė daugybę pačių įvairiausių, įdomių bei netikėtų užduočių – taigi ir vėl bus ką veikti.

Šeštadienį laukia 25 užduotys, o varžybų tikslas išspręsti jų kuo daugiau, susidėlioti maršrutą ir aplankyti kaip įmanoma daugiau objektų.

Užduočių galima tikėtis pačių įvairiausių. Čia dalyviai atras dar galbūt nematytus Kauno objektus ar turės įvykdyti keistą, bet tuo pačiu ir įdomią užduoti. Štai paskutinio renginio metu dalyviams teko nusifotografuoti rankose laikant gyvą žuvį.

Tai renginys, kuriame reikia pasukti galvą, įjungti savo organizacinius įgūdžius bei dalyvauti visada su gera nuotaika!

TOP 10 komandų apdovanojamos rėmėjų įsteigtais prizais.

Nugalėti nėra lengva, bet įmanoma. Štai „Lufthansa“ vardu pasivadinusi komanda „Crazy Trip“ varžybose dalyvavo jau daug kartų ir du sykius jiems pavyko nugalėti. Tai vienintelė komanda, kuri laimėjo du kartus iš eilės.

Todėl ta proga pakalbinome šios komandos narį Giedrių.

Kada pirmą kartą sudalyvavote „Crazy Trip“ varžybos?

Pirmas startas buvo prieš kelis metus. Visų pasiekimų negaliu konkrečiai įvardyti, bet mūsų komandos tikslas visuomet yra būti pirmajame penketuke.

Kodėl Jūsų komanda pavadinta „Lufthansa“ vardu?

„Lufthansa“ pavadinimas kilo spontaniškai vienam komandos nariui. Gal todėl, kad tai yra vienos geriausių oro linijų pasaulyje, o gal kai sekasi, tai per užduotis taip pat sėkmingai skrendam.

Koks jausmas nugalėti orientacinėse varžybose, kai žinote, kad dalyvauja virš 140 ekipažų ?

Jausmas toks pats, kaip ir bet kokiose varžybose - puikus.

Jūs esate vienintelė komanda, kuri laimėjo „Crazy Trip“ net 2 kartus iš eilės. Koks Jūsų sėkmės receptas?

Sėkmės recepto nėra. Tiesiog reikia susikoncentruoti ir šaltakraujiškai laikytis plano. Planas paprastas – išsisprendžiam užduotis, sudarom maršrutą, įvykdom. Paskui galima ir alaus paragauti.

Kodėl dalyvaujate tokiose varžybose?

Tiesiog tai yra geras būdas praleisti penktadienio vakarą. (Pastaba. Ankstesnės varžybos vykdavo penktadienį.)

Kas labiausiai patiko paskutinėse varžybose?

Negaliu išskirti vienų konkrečių varžybų, visos geros, visos įdomios.

Organizatoriai pabrėžia, kad tai Crazy varžybos ir visada būna Crazy užduočių. Ar patinka tokios užduotys?

Patinka bet kokia užduotis, kurioje neužtenka tiesiog nusifotografuoti prie objekto. Sėkmingas užduoties įvykdymas yra svarbus pergalės faktorius, neretai būna su papildomais taškais. Taip pat labai patinka laiko užduotys. Didesnis laiko užduočių kiekis su vienodais pabaigos laikais daro žaidimą įdomesniu ir labiau dinamišku.

Kokia užduotis buvo pati sunkiausia/įdomiausia/netikėčiausia?

Ice bucket žiemą/rudenį. Įvykdėm!

Gal galite duoti patarimų naujokams arba tiems, kurie dalyvauja, tačiau į TOP 10 nepatenka?

Patarimas paprastas – nelėkti bet kur, o pagalvoti apie sekančius 5 veiksmus, kuriuos atliksit, kaip atliksit ir kur būsit. Daug objektų negalima pastebėti iš automobilio, tad jeigu visi komandos nariai „miesto vairuotojai“ tai kažin ar gali žinoti visas „paslėptas“ vietas. Komandos narių tarpusavio susikalbėjimas taip pat svarbu - negali tikėtis ką nors pasiekti su žmogumi, kuris šiandien nepavalgęs, pavargęs ar paimtas „dėl skaičiaus“.

Ką beprotiškiausio galėtumėt atlikti dėl pergalės?

Iššokti iš skrendančio lėktuvo. Su parašiutu, žinoma. Šiaip naujosiose varžybose „Rask lobį“ baidarės panaudojimas buvo gera mintis.

Ar dalyvausite „Crazy Trip“ varžybose spalio 14 dieną? Ar bandysite laimėti šias varžybas trečią kartą iš eilės?

Dalyvausime, bandysime laimėti, bet konkurentai taip pat „neatostogauja“.

Žinome, kad Jūsų komanda yra patekusi į eismo įvykį, po kurio pildėte deklaraciją ir užėmėte prizinę vietą.

Taip buvo toks įvykis. Avarija buvo smulki. Tai įvyko vienose iš varžybų, kur berods „Maxima“ aikštelėje reikėjo susirasti „Donuts“ furgoną.

Buvo likę dar keletas minučių iki atvykstant užduočiai. Belaukiant į mūsų ekipažą atbulas įvažiavo užsisvajojęs pirkėjas. Nervinomės, kad prarasim daug laiko pildydami deklaraciją, bet pavyko viską sutvarkyti per maždaug 15 minučių, o kadangi komanda „ne pirmokai“ - paruošėme alternatyvų planą ir sugebėjome finišuoti, užimdami gerą vietą.

Taigi visi, kurie nori smagiai praleisti šeštadienio vakarą – spalio 14 dieną laukiami pramoginėse orientacinėse automobilių varžybose „Crazy Trip“. Renginio startas 20 valandą., prekybos miestelio „Urmas“ aikštelėje, Kaune.

Daugiau informacijos apie renginį ir registraciją Facebook'e

 

Video iš dvyliktų varžybų:

Kategorijos: