You are here

Cyber Clean: nešvarumų naikintojas automobilio salone ir ne tik

Mėlyna elastinga masė. „Kas čia toks?“ – išgirdome, tai iš kelių draugų bei pažįstamų. Paėmus jį į rankas šiek tiek gali atrodyti šlykštoka ar nemalonu. „Fui, šlykštu“ – tarė dailiosios lyties atstovės. „Kas tai? Silikonas, dumbliai, drebučiai, želė?“ Hmm.. kvepia šiek tiek etilo alkoholiu, gal geriau neragaukime. Paėmus į rankas visai maloniai minkosi ir tamposi, ir nebeatrodo toks šlykštus. Primena kažką į vaikystėje pamėgtus panašios medžiagos kamuoliukus, kurie metant į sieną prilipdavo. Gal tai koks žaislas ar rankų raumenų treniruoklis? Deje, kol kas nei vieno teisingo atsakymo.

Ar pagalvotumėte, kad šis mėlynas, šlykštus, silikoninis tvarinys gali būti labai naudingas? O jeigu dar pasakysime, kad jis sukurtas naudojant aukštąsias nano technologijas ir labai mėgsta naikinti bakterijas, ypač automobilio salone. Skamba visai intriguojančiai, ar ne?

Prisipažinsime, kad jeigu būtume gavę šį „padarą“ (pavadinsime jį taip) į rankas nežinodami, kas tai per dalykas, būtume uždavę ne ką mažiau panašių klausimų.

Norėdami išsklaidyti visus kylančius klausimus norime jus supažindinti su šiuo aukštųjų technologijų gaminiu. Tai šveicarų kūrinys, „Cyber Clean“ švariklis, sugeriantis nešvarumus ir naikinantis bakterijas automobilio salone, net ir itin sunkiai pasiekiamose vietose.

Švariklis „Cyber Clean“ automobilio salonui

Lyg ir susipažinome trumpai su šiuo „padarėliu“, laikas pažiūrėti, ką jis sugeba.

Iškrapštome jį iš 140 gramų talpos indelio, kuriame jis tūno saugiai įsispraudęs ir keliaujame „gąsdinti“ automobilio salone itin sunkiai pasiekiamose vietose esančių nešvarumų ir bakterijų. Jos mėgsta slėptis salone retai valomose vietose: oro grotelėse, garsiakalbių grotelėse, tarpuose tarp mygtukų, pavarų perjungimo svirties užvalkale ir kituose sunkiai pasiekiamuose plyšiuose ir tarpeliuose, kurių kiti automobilio salono valikliai ne visada pasiekia arba visai nepasiekia. Neretai ir mes patys neturime priemonių arba kantrybės krapštyti kiekvienos mažytės dulkelės iš tarpų aplink mygtukus ar išvalyti visus oro grotelių tarpus. Bandyti kantrybės jau nebereikės, nes būtent čia į pagalbą gali ateiti šis kiek bauginančiai atrodantis švariklis.

Išminkome švariklį rankose, kad jis įgautų apvalias formas, ir įspaudžiame į valomą paviršių, pavyzdžiui, ventiliacijos groteles. Švariklis įsispraudžia į tarpelius, jaučiame, kaip elastingai prisitaiko prie paviršiaus formų, kurios išlieka ant pačio švariklio jį ištraukus. Tiesą sakant, nustebome pamatę, kiek nešvarumų jis ištraukė iš grotelių. Taigi tikėtina, kad pro jas patenkantis oras į automobilio saloną bus žymiai švaresnis. Perlenkiame švariklį pusiau ir dailiname automobilio saloną toliau.

Kitas itin daug bakterijų turintis automobilio salono elementas – vairas, kuris laikomas vienu nešvariausiu, tačiau dažniausiai vairuotojo liečiamu automobilio elementu. Pagal atliktus tyrimus, bakterijų ten knibžda milijonai, taigi išminkome su švarikliu ir jį. Mintyse galvojame, kad dabar bus saugiau pasikrapštyti nosį. Išvalome ir pavarų perjungimo svirtį bei svirties apmušalą, rankinio stabdžio rankeną, langų pakėlimo mygtukus. Ten kur buvo prisiliesta su švarikliu ideali švara liko todėl, kad būdamas itin elastingas - švariklis išvalė sunkiausiai pasiekiamas vietas, kur anksčiau reikėdavo ausų krapštukų ar šepetuko pagalbos. Automobilyje dabar ne tik švaru, bet ir švarikliui susidorojus su begėdžiais mikrobais - saugu, juk neveltui gamintojas deklaruoja, kad sukurtas pagal patentuotą formulę šis gaminys sunaikina 99% bakterijų.

Po valymo proceso pabandome ištempti švariklį ir matome, kad visi nešvarumai buvę automobilyje susigėrė į jį, ir nors rankos nuolat turėjo kontaktą su vis purvinesniu tampančiu švarikliu, tačiau jos liko švarios.

Verta paminėti tai, kad atlikome paprastą eksperimentą su rankų plovimu prieš salono valymą ir po valymo. Prieš pradėdami valyti automobilio saloną, nusiplovėme rankas švariai su muilu. Automobilio salono valymo metu švariklis visuomet buvo laikomos rankose, minkomas bei lankstomas pusiau. Valymo metu jis prisirinko savyje įvairių trupinių, dulkių bei kitų nešvarumų, tačiau ant rankų praktiškai nieko neliko. Po valymo nuplovėme rankas su muilu ir nustebome, kad nubėgantis vanduo buvo švarus. Galima daryti prielaidą, kad išsitepus rankas jas galima dezinfekuoti būtent švarikliu. Pavyzdžiui, tai būtų galima atlikti užsipylus kuro degalinėje ar stiklų apiplovimo skysčio, ar palietus nešvarias bagažinės grindis.

Baigus naudotis švarikliu jį reikia uždaryti atgal į indelį, kad „padarėlis“ neprarastų savo puikiųjų savybių. Beje, ant indelio yra indikatorius, kuris leidžia patikrinti švariklio veiksmingumą ir kuomet jo spalva tampa tokia pat kaip indikatoriaus, švariklį reikia pakeisti nauju.

Beje, produkto bandymas baigėsi tuo, kad prie progos puikiai išsivalėme nešiojamąjį kompiuterį, kurio mygtukų tarpeliuose, garsiakalbių grotelėse paprastai slypi visokiausių nešvarumų. Tačiau norintys „gaudyti“ bakterijas buitiniuose prietaisuose bei namuose, gali rinktis produktą, skirtą būtent namams ir biurui.

Daugiau apie produkto savybes ir kitus produktus

Švariklį įvertino dailiosios lyties atstovės

Testo įrankiu tapęs „Cyber Clean“ automobilio salono švariklis perėjo ne per vienas rankas, susidūrė su bakterijomis ir nešvarumais, tūnančiais ne tik automobilio salone, bet ir namuose, nes buvo įdomu jį išmėginti valant namuose ar biure esančius prietaisus. Dailysios lyties atstovės, išbandžiusios šį produktą, gyrė jį už tai, kad automobilio salono valymas tapo žaismingas  ir įtraukiantis, kuomet norėjosi išvalyti kiekvieną pasislėpusią dulkelę ar sunaikinti pačias pikčiausias bakterijas. Taip pat joms suteikė džiaugsmo tai, kad tokiu itin paprastu ir efektyviu valymu galima užsiimti stovint automobilių kamštyje ar tiesiog tuomet, kai tenka kažko laukti sėdint automobilyje. Be to, salone visada galima palaikyti idealią tvarką ir žinoti, kad įvairios bakterijos sunaikintos.

Verdiktas

Švariklis „Cyber Clean“ puiki priemonė palaikyti idealią tvarką automobilio salone. Aišku, viena, kad viso automobilio salono šia valymo priemone tikrai nelogiška valyti, bet išsivalyti sunkiai prieinamas vietas ir jas nuolat prižiūrėti, tai itin patogus ir naudingas produktas. Įprasta šluostė ir švariklis turėtų būti stiprus duetas kovoje su nešvarumais automobilio salone. Dideli paviršiai šluostei, o maži plotai bei tarpeliai automobilio salono švarikliui.

„Cyber Clean“ automobilio salono švariklio savybės:

  • elastingas, puikiai prisitaikantis prie įvairių paviršių,
  • išvalo sunkiai pasiekiamas vietas,
  • surenka net smulkiausias dulkes,
  • naikina kenksmingas bakterijas,
  • nepalieka nešvarumų ant rankų,
  • palieka mėtų kvapą,
  • daugkartinio naudojimo priemonė,
  • prieinama kaina.

Efektyvi valymo priemonė atitinkanti kainos ir kokybės santykį. 98.lt rekomenduoja ir dar suteikia galimybę įsigyti 20% pigiau su nuolaidos kodu "nuolaida98".

Kad automobilis džiaugtųsi idealia švara!

 

Kategorijos: