You are here

Dominykas Butvilas: Automobilis – tai mano kūno tęsinys (video)

2012 m. Lietuvos automobilių ralio čempionatas artėja prie kulminacijos. Šį sezoną jau buvo visko – sniego ir pusnų, ledu padengtų užpustytų keliukų, žvyro, saulės ir dulkių. Deja, didelė pasiruošimo raliui dalis lieka už kadro. Nors internete gausu vaizdo klipų apie automobilius, sportą, lenktynes, matant gražius, akį prikaustančius vaizdus visuomet kyla pavydas ir klausimas: „Ar galima padaryti geriau?” Būtent tokio motyvo ir smalsumo dėka, kilo ambicija patiems sukurti klipą, kokybe nenusileidžiantį pasaulinei produkcijai, perteikiantį lenktynių dvasią, emocijas ir greitį..

Šiandien džiaugiamės galėdami jums pristatyti „Tat Designs“ sukurtą klipą apie aistrą vairavimui, greičiui, tikslo siekimą, kuris ne tik atvedė Dominyką Butvilą į ralį, bet ir vienija visus sportininkus.

Klipui nufilmuoti reikėjo nemažų resursų. Ieškant netradicinių vaizdų labai prisidėjo „AirCam“ komanda, kurie automobilį sekė radio bangomis valdoma platforma, padėjo užfiksuoti įspūdingus vaizdus iš paukščio skrydžio. Tai vienas iš akcentų, labai retai sutinkamų panašaus pobūdžio klipuose. Taip pat į pagalbą buvo pasitelkta ir gausybė aukštos raiškos „GoPro“ mini kamerų, kurios filmavo viską kas vyksta automobilyje ir aplink jį.

„Labai džiaugiuosi bendru darbu su „Tat Designs”, „DC Lithuania” ir kitais partneriais, kurių profesionalumas ir kiek netradicinis požiūris padėjo sukurti kažką visai naujo. Tikiuosi žiūrovai tai įvertins,” – komentavo ralio pilotas Dominykas Butvilas.

Šiuo metu jo  ir Renato Vaitkevičiaus ekipažas intensyviai ruošiasi „300 ežerų” raliui Zarasuose, kuris vyks jau šį savaitgalį – rugpjūčio 17-18 dienomis.

Paklaustas apie savo tikslus šiam raliui ir apie tai, ar ekipažas galvoja apie pergalę, Dominykas sakė:

„Ralyje lyderiai gali keistis nuolat. Negalima prarasti koncentracijos,jei galvosi apie rezultatą – pamirši patį procesą. Kiekviename žingsnyje stengiamės padaryti maksimumą, o atvykę į finišą žiūrėsime kaip mums pavyko. Tikiuosi, ralis bus sėkmingas sportininkams ir labai smagus žiūrovams!”

Šaltinis: www.domas.lt

Kategorijos: 
Lenktynininkai: