You are here

Draugiškas Moterų slalomas „Subaru“ taurei laimėti 2015

• Moterų slalomas
    Moterų slalomas

Gegužės 30 d. Trakuose vyko „Subaru Klubo“ organizuota šventė moterims – draugiškas Moterų slalomas „Subaru“ taurei laimėti. Tradiciniu tapęs renginys ir vėl sukvietė būrį dailiosios lyties atstovių, mėgstančių naujus iššūkius, vairavimo tobulinimą bei aktyvų laisvalaikį.

„Subaru Klubo“ prezidentės užsakytas puikus pavasariškai-vasariškas oras dovanojo šilumą, o moterų kovingumas, noras laimėti ir emocijos suteikė renginiui spalvingumo. Oras renginiui buvo užsakytas taip tiksliai, kad vos tik pasibaigus nugalėtojų apdovanojimams, kurie visuomet „Subaru Klubo“ renginiuose pasižymi prizų lietumi, iš dangaus prapliupo liūtis.

2

Prie starto linijos stojusios 25 slalomo dalyvės turėjo šansą nugalėti 2 kartus. Pradžioje joms reikėjo įveikti tris kartus trasą su savo automobiliu. Du geriausi užfiksuoti trasos įveikimo laikai buvo sumuojami ir fiksuojami rezultatų suvestinėje. Šie važiavimai buvo suskirstyti į tris klases: „Subaru“, „Svečių“ ir „Sport“.

Tai pirmoji galimybė nugalėti, o antrą kartą laimėti taurę buvo galima visoms dalyvėms važiuojant su naujuoju „Subaru Outback“ automobiliu. Sąlygos visoms buvo vienodos: tas pats automobilis, vienas bandomasis važiavimas bei vienas įskaitinis važiavimas. Taip pat visoms dar ir profesionali ralio šturmanė - Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė – savo patarimais padėjo trasoje laviruoti su ne mažų gabaritų automobiliu.

Subaru klasė

„Subaru“ klasėje dalyvavo penkios dalyvės, vairuojančios „Subaru“ markės automobilius.

Greičiausia čia buvo Aušra Jankūnienė, kurios laikas 1 min. 55.61 sek. Antroji buvo Jurgita Malinauskaitė, atsilikusi šiek tiek daugiau nei 2 sekundes. Trečią vietą užėmė Ilona Radzevič, pralošusi laimėtojai beveik 11 sekundžių.

Svečių klasė

Svečių klasėje vairuojamo automobilio markė galėjo būti bet kokia. Joje susirungė velniškai daug moterų – 13.

Šioje klasėje kova buvo itin arši – pirmos penkios dalyvės „tilpo“ į pusantros sekundės laiko tarpą. Pirmąją vietą užėmė Elvyra Kuslevič su „Seat Ibiza“. Jos rezultatas 2 min. 4.82 sek. Antroji buvo Giedrė Jasiulionytė su „Honda CRX Del Sol“ vos 0.29 sek. Trečia liko Kotryna Kniežaitė su „BMW E46 323ci“. Ji nuo Giedrės atsiliko tik 0.25 sek.

Verta paminėti, kad ketvirtąją vietą užėmusi Rūta Saladžienė, vairavusi „Mitsubishi Colt“, nugalėtojai pralošė irgi mažiau nei sekundę – 0.75 sek. Penktą vietą užėmė vairuojančias moteris vienijančios asociacijos „Racing Ladies“ prezidentė Asta Jonušienė, važiavusi su pirmos serijos „BMW“. Ji nuo Rūtos atsiliko 0.64 sek.

Sport klasė

Šioje klasėje lenktyniavo moterys, kurios dalyvauja įvairiuose Lietuvos automobilių lenktynių čempionatuose ir varžybose.

Pakovoti dėl taurės stojo septynios sportininkės. Pirmąją vietą užėmė Gabrielė Aleksynaitė su „Honda CRX“. Jos rezultatas buvo absoliučiai geriausias renginio dieną – 1 min. 47.92 sek.

Antrąją vietą pelnė Ini Gudavičė su „Mazda MX5 Miata“ - jos atsilikimas 1.91 sek. Ant trečiojo nugalėtojų pakylos laiptelio užlipo Gintarė Viduolytė, vairavusi „Honda Civic“. Ji atsiliko dar 0.8 sek.

Subaru Outback įskaita

Atskirų klasių nugalėtojos aiškios. O kas gi triumfavo specialioje rungtyje su naujuoju „Subaru Outback", kuriuo visos dalyvės įveikė trasą?

Greičiausią trasos įveikimo laiką su „Outback" užfiksavo Gintarė Viduolytė - 1 min. 0.91 sek. Antra liko Monika Rinkevičienė, atsilikusi 1.02 sek. Trečią vietą užėmė Aušra Jankūnienė, pralošusi Monikai tik 0.16 sek.