You are here

„Halls Winter Rally 2017”: Jau galima įsigyti bilietus

  • Halls Winter Rally/Vytauto Pilkausko nuotrauka
    Halls Winter Rally/Vytauto Pilkausko nuotrauka
  • Halls Winter Rally/Organizatorių nuotrauka
    Halls Winter Rally/Organizatorių nuotrauka

Į pirmąjį žiemos festivalį Lietuvoje, „Halls Winter Rally 2017”, bilietus pirmąsyk jau galima įsigyti internetu. Šie bilietai, festivalio dienomis iškeisti į ralio pasus, paskutinį sausio savaitgalį galios abi renginio dienas visuose greičio ruožuose.

„Norime, kad išsiilgę žiemos pramogų ir automobilių sporto aistruoliai turėtų galimybę anksčiau įsigyti bilietus, o renginio metu galėtų greičiau ir patogiau patekti į festivalio zonas”, - sakė „Halls Winter Rally” direktorius Ramūnas Kliunka.

Vienuoliktasis „Halls Winter Rally” vyks sausio 27—28 dienomis Utenos ir Molėtų apylinkėse. Jo dalyviai turės įveikti 12 greičio ruožų, kurių šeši bus naktiniai.

Halls Winter Rally/Organizatorių nuotrauka

„Šiuo metu vyksta dalyvių registracija, jau dabar yra užsiregistravusių lenktynininkų iš užsienio”, - sakė R.Kliunka.

Festivalio svečių ir žiūrovų laukia ne tik automobilių varžybos, tačiau ir daugybė pramogų. Veiks didelė festivalio zona, kurioje bus galima pasišildyti prie laužų, pavalgyti įvairių patiekalų, užsiimti aktyviomis pramogomis ir išgirsti naujausią informaciją iš ralio trasų.

Pirmąsyk festivalio zonoje veiks vaikų pramogų erdvė. Joje, po stogu ir atviru dangumi, vyks žaidimai, konkursai ir kitokios linksmybės.

Bilietus iš anksto galima įsigyti oficialioje „Halls Winter Rally” interneto svetainėje hallswinterrally.lt. Internetu įsigyjamiems bilietams iki sausio 15 dienos taikoma speciali mažesnė kaina.

Bilieto kaina nuo 12 eurų.