You are here

H Klubo sezono atidarymas 2014

Gegužės 24 dieną „Honda“ markės mylėtojus ir entuziastus vienijantis „H Klubas“ jau keturioliktąjį kartą atidarė vasaros sezoną, į kurį šitiek „Hondų“ susirinko, net visa „Kačerga“ linko.

Atrodo, kad hondiečiai sezono atidarymo proga užsakė viską: puikų orą, karštą saulę, adrenaliną, greitį, puikią nuotaiką bei nepakartojamas emocijas.

Tai kas tą dieną vyko „Nemuno žiedo“ trasoje galima būtų įvardinti „H klubo atrakcionu parku“ – veiklos, atrakcijų bei vaizdų čia tikrai netrūko.

Ištroškusieji greičio varžėsi greitajame slalome, kurio trasos konfigūracija driekėsi „Nemuno žiedu“, o mėgstantys techniškai pasisukioti tarp fyškių susirungė lėtojo slalomo varžybose. Taip pat šioje lėtesnėje trasoje vyko ir „1 Car Race” antrojo etapo lenktynės, kuriose H Klubo nariai varžosi su nepailstančiu penktos kartos „Civic“. Šį kartą jis vėl puikiai atlaikė nelengvą gazas-dugnas sesiją.

Daugiausia „Honda“ markės automobilių į vieną vietą surenkantis renginys Lietuvoje pasižymėjo ir kitomis pramogomis. Čia pat ant „Nemuno žiedo“ asfalto nupieštoje šaškių lentoje rungėsi Stūmokliai ir Granatos. Kiekvienas panorėjęs galėjo pastumdyti šias neįprastos išvaizdos šaškes, o susikovę turnyre galynėjosi dėl 100 lt vertės prizo. Tiems, kurie mėgsta kartingus irgi buvo ką veikti – šioje srityje taip pat vyko mini varžybėlės.

Žiūrovai turėjo proga stebėti viską! O viską vienu metu pamatyti paprasta tikrai nebuvo. Visų pirma akis buvo galima paganyti į išrikiuotus gražiausius „Honda“ modelius, kuriuos vienu metu buvo aplipusios seksualios „Honda“ merginos, bandančios grakščiais judesiais ar žvilgsniais išvesti iš proto fotografų objektyvus.

Atrakcijos tuo nesibaigė! Daug dėmesio sulaukė „Dropo“ konkursas, kuriame buvo renkamas žemiausias automobilis. Jame nugalėjo dailus „Civic“ ketvirtukas, įveikęs visus dėl itin žemai sumontuoto išmetimo sistemos bakelio. Įdomu, ar gatvėse jis niekur neužkliūna..

Bene daugiausiai susidomėjimo ir ovacijų susilaukė talpiausio automobilio rungtis. Joje galėjo dalyvauti, kas nori. Svarbiausia buvo surasti kuo daugiau draugų ir juos visus sutalpinti į savo automobilį. Kaip manote, kiek gali tilpti žmonių į „Honda Accord“ universalą ar į mažytį „Jazz“? Pastarajame sugebėjo sutilpti net 21 žmogus. Į „Accord“ tilpo vos pora daugiau.

Ten kur „Honda“ automobiliai, ten visuomet būna linksma. Visą sezono atidarymo renginį lydėjo puiki nuotaika, bekompromisė kova dėl sekundės dalių bei linksmybės. Smagu, kai automobiliai ir juos vienijantis bendraminčių būrys gali kartu sukurti tiek nuostabių emocijų. Honda – The Power Of Dreams!

Kategorijos: 
Automobiliai: