You are here

„Hyundai i30 Fastback": Sukurtas būti charizmatišku

 • Hyundai i30 Fastback
  Hyundai i30 Fastback
 • Hyundai i30 Fastback
  Hyundai i30 Fastback
 • Hyundai i30 Fastback
  Hyundai i30 Fastback
 • Hyundai i30 Fastback
  Hyundai i30 Fastback
 • Hyundai i30 Fastback
  Hyundai i30 Fastback
 • Hyundai i30 Fastback
  Hyundai i30 Fastback
 • Hyundai i30 Fastback
  Hyundai i30 Fastback
 • Hyundai i30 Fastback
  Hyundai i30 Fastback

Po „Hyundai i30” pristatymo 2016 ir „i30 Wagon” 2017 metų pradžioje kompanija „Hyundai Motor“ pristatė visiškai naują „i30 Fastback”. Tai yra šviežiausia naujiena visoje „i30“ gamoje. Modelis rinkoje pasirodys 2018 metų pradžioje.

Hyundai i30 Fastback

Dinamiškos ir taupios jėgainės

„i30 Fastback” variklių gama sudaryta iš sumažintų efektyvių ir dinamiškų benzininių variklių su turbokompresoriais. Jie pirmąkart buvo pristatyti kartu su naująja „i30” serija.

Pirkėjai gali rinktis tarp 4 cilindrų turbobenzininio 1,4 litro T-GDI, kuris išvysto 140 AG, ir naujo 3 cilindrų 1 litro T-GDI, išvystančio 120 AG galią (deklaruojamos mišrios „i30 Fastback” degalų sąnaudos: 5,5-5 l/100km, apytikslės CO2 emisijos 125– 115 g/km). 1,4 litro T-GDI variklis komplektuojamas kartu su šešių laipsnių mechanine arba septynių laipsnių automatine dvigubos sankabos pavarų dėže. Pastaroji gali veikti automatiniu arba rankiniu režimu. 1 litro T-GDI variklis siūlomas kartu su šešių laipsnių mechanine pavarų dėže. Visi varikliai standartinėje įrangoje turi automatinio variklio išjungimo ir įjungimo sistemą, sukurtą efektyviam važiavimui mieste. „i30 Fastback” jėgainių pasiūlą papildys naujai sukurtas, efektyvus 1,6 litro keturių cilindrų turbodyzelinis variklis. Jis bus dviejų galingumų: 110 ir 136 AG. Abu varikliai bus komplektuojami su šešių laipsnių mechanine arba septynių laipsnių automatine dvigubos sankabos pavarų dėže.

Rafinuotas siluetas ir charizmatiškos proporcijos

„i30 Fastback” pasižymi ryškia stovėsena ir sportiškomis, ištęstomis linijomis. Dėka sumažinto priekinių grotelių aukščio automobilis atrodo platesnis ir išraiškingesnis. Žemai sumontuota horizontali oro įsiurbimo anga suteikia „i30 Fastback” charizmatišką išvaizdą iš priekio. Stipriai išreikšti automobilio kampai ir priekinis oro aptakas kuria raumeningą bei savim pasitikinčią išvaizdą. LED dienos ir pagrindiniai žibintai paryškinti tamsia linija ir sustiprina „i30 Fastback” įspūdį iš priekio.

Hyundai i30 Fastback

Rafinuotas „i30 Fastback” siluetas dėl raumeningo kėbulo, elegantiškos stogo linijos ir ilgo variklio dangčio primena tipišką sportinį kupė. Siauras kokpitas sukonstruotas ant plataus kėbulo, o šį vaizdą sustipriną plačios ratų arkos. Pagal klasikines automobilių dizaino taisykles stogo linija yra 25 milimetrais žemiau nei kitų i30 penkiadurių modelių. Taip sukuriamas ne tik dramatiškesnis įspūdis, tačiau automobilis yra aerodinamiškesnis.

Žvelgiant į automobilio galą salono linija yra glotni ir primena lašo formą. Visą šią konstrukciją palaiko stiprūs pečiai. Taip išreikštas automobilio galas sudaro įspūdį, kad „i30 Fastback” yra tvirtas ir stiprus.

Charizmatiškas „i30 Fastback” siluetas užbaigiamas išgaubtu galiniu aptaku, kuris integruotas į bagažinės dangtį ir tęsiasi iki pat galinių žibintų. Taip padalinti ir sukurti paviršiai leidžia ryškiai atsispindėti šviesai ir meta šešėlius, simbolizuodami dramatiškesnę išvaizdą. Galinį statramstį ir galinių langų linijas įkvėpė „premium“ segmento automobiliai.

Sportiškas vairavimas

Visi „Hyundai i30” serijos automobiliai yra nuodugniai bandomi ir tobulinami „Hyundai Motor“ Europos bandymų centre, įsikūrusiame žymiajame Niurburgo žiede.

„i30 Fastback” stipriai išsiskiria iš kitų „i30” serijos automobilių. Lyginant su kitais penkiaduriais modeliais, „i30 Fastback” pakaba yra 5 milimetrais žemesnė ir 15 proc. standesnė. Tai suteikia daugiau dinamikos ir tikslumo, bet išlaiko važiavimo komfortą.

Dėka žemesnės stogo linijos ir pakabos, „i30 Fastback” aukštis yra 1 425 mm. Modelis 30 mm žemesnis nei kiti penkiaduriai šios serijos automobiliai. Tai paryškina elegantiškas ir dinamiškas proporcijas. Automobilio ilgis siekia 4 455 mm ir yra 115 mm ilgesnis nei kiti penkiaduriai modeliai.

Išmanus ir junglus

Klientams „i30 Fastback” pasiūlo erdvų ir elegantišką interjerą su horizontaliu išdėstymu ir lengvu 8 colių liečiamu ekranu su informacine sistema. Naujos kartos navigacijos sistema turi tokias paslaugas kaip „Apple CarPlay“, „Android Auto“ ir LIVE. Taip pat galimas bevielis įkrovimas išmaniesiems telefonams, palaikantiems „Qi“ standartą. Pirkėjai gali rinktis skirtingas garso sistemas. Standartinė sistema yra su nespalvotu penkių colių ekranu, radiju ir „Bluetooth“ jungtimi. Antroji yra su liečiamu penkių colių spalvotu ekranu ir integruota galinio vaizdo kamera.

Hyundai i30 Fastback

Kategorijos: 
Automobiliai: