You are here

Rudas, dyzelinis, išskirtinis „BMW E30“ universalas

Tai 1988 metais pagamintas „BMW E30“ universalas, varomas dyzeliniu M57D30 varikliu (193 AG ir 410 Nm), kuris sujungtas su 6 laipsnių mechanine greičių dėže.

Viskas būtų lyg ir paprasta, jeigu šis egzempliorius nebūtų patobulintas ir neatrodytų taip beprotiškai gerai!

Ruda spalva nudažytas universalas yra apautas „Work Rezax2“ trijų dalių, 18 colių ratlankiais, kurie tokie yra vieninteliai pasaulyje, specialiai pagaminti „Felgen-Garage“. Priekinių ratų plotis yra 9 coliai, o galinių – 10 colių (ET13). Priekyje sumontuotas 205/35 dydžio „Toyo proxes T1“ padangos, o gale jų dydis – 235/30.

Automobilis turi patobulintą važiuoklę su „Fk Konig-sport“ reguliuojamo aukščio ir kietumo amortizatoriais bei daugybe kitų gėrybių.

Galinės ratų arkos yra praplatintos, kad tilptų plačios, didelio skersmens padangos – anksčiau automobilis galė turėjo 255/30 dydžio „gumas“.

Išorėje taip pat matome „M-Tech2“ paketą bei originalų „M-Tech2“ galinį spoilerį. Durų rankenėlės - „M-Technic“. Priekiniai žibintai - „Hella“, o gale tamsinti „MHV“ žibintai. Priekyje – savomis rankomis gamintas bamperio spoileris.

Interjere dominuoja juoda oda su rudais dygsniais, pritaikytais prie automobilio kėbulo spalvos. Bagažinėje taip pat išlaikytas tas pats derinys. Variklio skyriuje taip pat viskas rudos spalvos. Kas dar? „Nardi“ vairas, juodos „Alcantara“ lubos, „M-tech2“ pavarų perjungimo svirtis, „Alpine“ garso aparatūra.

Taip pat šis „E30“ turi visus keturis elektra reguliuojamus langus, elektra valdomus veidrodėlius, šildomas sėdynes, borto kompiuterį, „M-Tech2“ galinio vaizdo veidrodėlį, rūko žibintus. Bagažinėje yra originalus įrankių komplektas, originalus pirmosios pagalbos rinkinys, avarinis ženklas.

Automobilis yra visas originalios komplektacijos, tik galinio stiklo valytuvas yra pašalintas.

Šis „BMW E30“ universalas yra laimėjęs begalę apdovanojimų.

Už nuotraukas dėkojame Agniui.

Kategorijos: 
Automobiliai: