You are here

Kaip „Android Auto" paverčia vairavimą išmaniu

Naudodamiesi „Android Auto" programėle naujajame „i40", jūs neturite liesti savo išmaniojo telefono. Prijunkite savo „Android" įrenginį ir priimkite skambučius, skaitykite pranešimus ir naudokitės programėlėmis tiesiog automobilio informacijos ir pramogų sistemoje. Visa tai galite atlikti per naujojoje „i40" 7 colių liečiamą ekraną ar netgi balso komandomis. Tai tikrai labai paprasta.

„Hyundai" – pirmasis automobilių gamintojas, įdiegęs „Android Auto", pristato šią išmaniąją technologiją Europai. Kaip buvo pranešta „IAA 2015" parodoje, naujasis „Hyundai i40" bus vienas iš pirmųjų automobilių Europos gatvėse, oficialiai palaikančių „Google" išmaniųjų telefonų ryšių sistemą. Štai, kaip ji veikia:

Sąsaja yra puikiai pažįstama „Android" vartotojams. Tai yra apgalvota: visas dizainas ir praktiškumas yra panašus į „Google" išmaniojo telefono operacinę sistemą. Pavyzdžiui, „Android Auto" programėlės pagrindinio meniu laukeliai yra panašūs į „Google Now" korteles, pateikiančias pačią svarbiausią informaciją. Šie duomenys gaunami tiesiog iš telefono, pvz., nurodoma vieta, kurios jūs ieškojote, prieš įsėsdami į automobilį. Jai pasirodžius pagrindiniame „Android Auto" meniu, palieskite ekraną ir „Google Maps" suras geriausią maršrutą.

Naudojantis „Android Auto", jums nereikia laikyti savo išmaniojo telefono rankose.

Be „Google Maps", „Android Auto" taip pat siūlo daug pramoginių programėlių. „Android Auto" palaiko „Google Play Music", populiarios muzikos siuntimosi paslaugą „Spotify" ir daugybę „podcast" turinio, radijo ir audio knygų programėlių. Nors „Android Auto" neleidžia jums skaityti ar rašyti pranešimų vairavimo metu, programėlėje yra ir pranešimų programos „Skype" ir „WhatsApp". Programinė įranga gali garsiai perskaityti gaunamus pranešimus ir paversti diktuojamą atsakymą į įprastą tekstinį pranešimą.

Praktiškai visos „Android Auto" funkcijos gali būti pasiekiamos balso komandomis, todėl nėra poreikio liesti ekraną, išskyrus balso atpažinimą pradedančio „g” mygtuko paspaudimą. Ant naujojo „Hyundai i40" vairo yra balso komandos aktyvavimo mygtukas.

Automobiliai: