You are here

McLaren MP4-12C

Praėjo maždaug metai nuo tada, kuomet buvo išleistas „MP4-12C”, dabar „McLaren“ pristato naują patobulinimų paketą šiam ir taip jau gana tobulam automobiliui.

3,8 litro V8 variklis su dvejais turbokompresoriais dabar turės 625 AG galią vietoj 600 AG. Taip pat modifikuota ir septynių laipsnių „SSG“ greičių dėžė, kuri dabar pasižymi greitesniu ir sklandesniu pavarų perjungimu.

Nuo 0 iki 100 km/h pagreitis nepaisant šių patobulinimų išliko toks pat – 3,1 s, tačiau iki 200 km/h ir 300 km/h automobilis įsibėgėja 0,1 s greičiau: atitinkamai per 8,8 s ir 26,5 s. Priedo to, „MP4-12C” su šiais patobulinimais ketvirtį mylios įveikia per 10,6 s (0,1 s greičiau) esant 219 km/h greičiui. Maksimalus automobilio greitis išaugo 3 km/h ir dabar siekia 333 km/h.

Visiems esamiems šio automobilio šeimininkams dauguma patobulinimų nekainuos, jie bus siūlomi už nulinę kainą. Skamba viliojančiai!

Šis modelis taip pat gauna atnaujintos versijos variklio garso salone kontroliavimo sistemą „Intake Sound Generator“. Atnaujinta durų atidarymo sistema – vietoj jutiklinės sistemos įdiegtas mažas mygtukas, taip pat patobulinta klimato kontrolės sistema.

Papildomai į visą šį komplektą įeina naujas spalvų asortimentas, naujo dizaino lengvojo lydinio ratlankiai, specialus interjero apdailų paketas ir automobilio pakėlimo sistema, kuri leidžia automobilio priekinę dalį pakelti 40 mm, o galinę – 25 mm.

Vienintelis stiliaus atnaujinimas yra „McLaren“ ženkliukas.

Visiems esamiems šio automobilio šeimininkams dauguma patobulinimų nekainuos, jie bus siūlomi už nulinę kainą. Skamba viliojančiai!

Kategorijos: 
Automobiliai: