You are here

McLaren MP4-12C Spider

„McLaren MP4-12C” kažkur pametė stogą. Tačiau nieko baisaus, tai naujas šeimos narys „Spider“ modelis, kuriam stogas ne visada yra būtinas. Šiame kabriolete įrengtas kietas, metalinis sulankstomas stogas, kuris atsidaro arba užsidaro per 17 sekundžių. Šiuos veiksmus galima atlikti važiuojant iki 30 km/h greičiu.

„McLaren“ sugebėjo išspausti 52 litrus papildomos erdvės bagažui po galiniu dangčiu, tačiau ta erdvė laisva tik tada, kai stogas yra pakeltas.

Dėl stogo valdymo sistemos kabrioletas sveria 40 kg daugiau už kupė modelį.

Po šio kabrioleto variklio dangčiu slepiasi toks pat variklis, kaip ir kupė modelyje, t.y. 3,8 litro V8 twin-turbo agregatas, pasiekiants 625 AG ir 600 Nm galią. Visa tai yra perduodama į galinius automobilio ratus per septynių laipsnių SSG dvigubos sankabos greičių dėžę.

Nuo 0 iki 100 km/h greitį „Spider“ modelis pasiekia per 3,1 s, taip pat kaip ir kupė modelis, tačiau įsibėgėti iki 200 km/h jam prireikia papildomų dviejų dešimtųjų sekundės dalių. Šis modelis šį greitį pasiekia per 9 s.

Maksimalus „Spider“ greitis yra 4 km/h mažesnis, nei kupė – 329 km/h.

„McLaren 12C Spide” galima užsisakyti jau dabar 22 pasaulio šalyse, o pirmieji pirkėjai šį automobilį gaus šių metų lapkritį.

Jungtinėje Karalystėje „Spider“ kainuos 195 500 Svarų sterlingų.

Kategorijos: 
Automobiliai: