You are here

Mercedes-Benz CLS 63 AMG Shooting Brake

Po to kai „Mercedes-Benz“ parodė naująjį „CLS Shooting Brake“, visi laukė šio modelio galingosios „AMG“ versijos.

Taigi „Mercedes“ suteikia galimybę susipažinti su „CLS 63 AMG Shooting Brake” greituoju universalu.

5,5 litro V8 biturb variklis, pasiekiantis 525 AG ir 700 Nm galią nuo 0 iki 100 km/h greitį šiam universalui leidžia pasiekti tik per 4,4 s.

„Mercedes-Benz“ taip pat siūlo „Performance“ paketą, kuris bus kaip standartas ribotos serijos „Edition 1” modelyje: čia galia išauga iki 557 AG ir 800 Nm, o pagreitis iki 100 km/h sutrumpėja 0,1 s.

Reguliarios ir „Edition 1” versijos maksimalus greitis bus ribojamas iki 250 km/h. Vidutinės kuro sąnaudos sudarys 10,1 l/100 km.

„AMG Speedshift MCT“ septynių laipsnių sportinė transmisija su keturiais važiavimo režimais: Controlled Efficiency, Sport, Sport Plus ir Manual, valdys galinius automobilio ratus.

Automobiliui staigiai sustoti padės puikių charakteristikų stabdžių sistema su 360 mm ventiliuojamais stabdžių diskais. Taip pat papildomai bus galima rinktis keramikinę stabdžių sistemą su dar didesnio skersmens stabdžių diskais.

„AMG“ versija nuo įprastinio modelio skirsis naujo stiliaus priekiniu ir galiniu bamperiu, plačiais LED žibintais, platesniais priekiniais sparnais dėl 56 mm platesnės priekinės tarpvėžės, duslintuvo antgaliais bei 19 colių lengvojo lydinio ratlankiais.

Rinkoje standartinis ir „Edition 1”  „CLS 63 AMG Shooting Brake” pasirodys 2012 metų spalio mėnesį.

Kategorijos: 
Automobiliai: