You are here

AMG prieskonių „prisivalgęs“ „MB 100 D“ minivenas

1989 metais „Mercedes-Benz“ ir AMG nusprendė sukurti netradicinį projektą – patobulintą miniveną. Projektas buvo kuriamas „MB 100 D“ komercinio miniveno, gaminto Ispanijoje, pagrindu.

Šio automobilio AMG versijai buvo suteikta sportiškesnė išvaizda – atsirado nauji bamperiai, grotelės, žibintų apvadai, slenksčių apdailos, platintos sparnų arkos, 15 colių AMG ratlankiai bei dviejų spalvų dažymas.

Viduje buvo panaudota Alcantara, taip pat buvo įtaisytos AMG sėdynės. Stiklai buvo tamsinti žalia spalva, miniveno grindis puošė naujas kilimas, o vairuotojo akis lepino naujas prietaisų skydelis.

Projektas nesibaigė vien tik išorės ir vidaus tobulinimo darbais. 2,4 litro turbodyzelinis variklis taip pat buvo modifikuotas. Jo galia pakelta nuo 72 iki 95 AG. Sukimo momentas siekė 193 Nm.

Tuo metu standartinis „MB 100 D“ minivenas kainavo apie 37 620 Vokietijos markių (apie 19 500 eurų), o AMG versijos kaina siekė 95 000 markių (apie 48 500 eurų). Taigi, tokio automobilio vertė buvo daugiau nei dvigubai didesnė.

Sunku rasti informacijos, kiek tokių automobilių buvo pagaminta, tačiau aišku viena, kad tai itin retas ir labai įdomus egzempliorius.

Kategorijos: 
Automobiliai: