You are here

„Nemuno žiedo“ trasa tapo saugesnė. Laukiama atnaujinimo darbų

 • Nemuno žiedas
  Nemuno žiedas
 • Nemuno žiedas
  Nemuno žiedas
 • Nemuno žiedas
  Nemuno žiedas
 • Nemuno žiedas
  Nemuno žiedas

„Unikaliausia lenktynių trasa Rytų Europoje“ – taip būtų galima apibūdinti milžinišką kompleksą, stūksantį Kauno miesto pakraštyje.

Daugelį dešimtmečių „Nemuno žiedas“ buvo automobilių sporto lopšiu – vieta, į kurią suplūsta šios sporto šakos entuziastai ir puoselėtojai.

Spartus automobilių sporto populiarėjimas atsitiktinai sutapo su ambicingais „Nemuno žiedo“ lenktynių plėtros planais.

Nemuno žiedas

Saugumas – prioritetas

„2018-ųjų metų darbų  sąrašas yra beprotiškai ilgas, tačiau galiu tik pasidžiaugti, jog neatsiliekame nuo sau iškeltų tikslų“, - sako „Nacionalinio žiedo“ ilgametis direktorius – Arūnas Samochinas.

„Kauno miesto savivaldybė skyrė 100 000 eurų, kurių dėka galime atlikti infrastruktūros gerinimo darbus, o tiksliau – siekėme padidinti trasos saugumą.“

„Galiu pasidžiaugti, jog šį autosporto sezoną lenktynininkai mūsų trasoje gali jaustis saugesni. Įrengėme naujas saugumo zonas, padidinome jų atstumą nuo pačios trasos iki atitvarų,pakeitėme senus atitvarus į naujus ir kiek leidžia galimybės, maksimaliai atitraukėme juos nuo lenktynių trasos. Taip pat atsižvelgėme į Lietuvos automobilių sporto federacijos reikalavimus. Vienoje iš pavojingiausių trasos vietų įrengėme dvi naujas gesinimo zonas bei skirtingose vietose išdėliojome iš padangų sudarytas saugumo „tvoreles“, kurių bendras ilgis sudaro 600 metrų. “, – investicijų sėkme dalinasi Arūnas Samochinas.

Nemuno žiedas

Einama link pagrindinio tikslo

Nuolatinis renginių organizavimas ir noras prisidėti prie automobilių sporto populiarinimo  – nėra vienintelis lenktynių trasos administracijos darbas.

Pasak „Nacionalinis žiedas“ direktoriaus – Arūno Samochino, komandos nariai yra išsikėlę du labai svarbius tikslus.

„Pirmasis – atverti lenktynių trasos vartus  visiems norintiems. Ne tik lenktynininkams ar autosporto gerbėjams, bet ir paprastiems gyventojams, šeimoms, verslininkams, užsieniečiams.“

„Antrasis – lenktynių trasos atnaujinimas. Norime šį tikslą ir svajonę įgyvendinti kuo greičiau“, - entuziastingai priduria Arūnas Samochinas.

„Džiugu, jog esame pusiaukelėje. Šiuo metu esame parengę techninį projektą ir toliau dirbame prie finansinio projekto bei atnaujintos trasos vizualizacijų. Visi šie priedai reikalingi, jog gautume finansavimą lenktynių trasos atnaujinimui.“

„Manome, jog pirmieji trasos atnaujinimo darbai turėtų pajudėti 2019 metų pavasarį“, - džiugia žinia pasidalina Arūnas Samochinas.

Lenktynių trasa – visiems

„Nemuno žiedas“ nėra ta vieta, kuri gali turėti vienintelę paskirtį. Tai – daugybę paskirčių turintis objektas, kurio privalumus siekiama išnaudoti.

„Ryškiausia šio sezono naujovė  – paslaugų paketai, kurie gali pasiūlyti įvairiausių pramogų, įvairiaus amžiaus žmonėms“, - priduria „Nacionalinis žiedas“ projektų vadovas – Marijus Kėbla.

„Paslaugų paketus suskirstėme į tris kategorijas: „Pramogos visiems“, „Mokymams ir bandymams“ bei „Pristatymams“. Kiekvienas paslaugų paketas siūlo skirtingas paslaugas ir orientuojasi į kuo platesnę vartotojų grupę.

„Pramogos Visiems“ paslaugos pritaikytos bernvakariams ar mergvakariams, įmonių team building‘ams korporatyviniams renginiams ar individualioms žmonių grupėms, kurie nori aktyviai ir ekstremaliai praleisti laisvalaikį. Suteikiame galimybę pasirinkti iš virš 20 skirtingų transporto priemonių pradedant nuo lenktynėms skirtų automobilių, baigiant egzotiškais super automobiliais“

„Pateiksiu elementarų pavyzdį. Norite surengti smagų bernvakarį ir ieškote įdomesnių pramogų. Kreipiatės į mus, pasirenkate Jums patinkančias paslaugas, pavyzdžiui: pasivažinėjimą bagiais ir sportinio bolido vairavimą trasoje, ir sutartą dieną atvykstate pas mus. Daugiau jokių papildomų rūpesčių“, - paslaugų paketų privalumus dėsto lenktynių trasos projektų vadovas.

„Mokymams ir Bandymams“ paslaugos pritaikytos gerinti vairavimo įgūdžius, tiek teorinius tiek praktinius. Mūsų profesionalūs vairavimo instruktoriai padės sudaryti ekstremalaus ar saugaus vairavimo kursus pagal Jūsų poreikius.
Taipogi klientai gali nušauti 2 zuikius vienu šūviu. Jeigu valstybinis ar privatus sektorius turi poreikį gerinti vairuotojų įgūdžius ir jiems reikia atsinaujinti automobilių parką, mes galime ne tik sudaryti vairavimo programą, bet ir pasiūlyti naujus automobilius. Šiuo atveju ne tik gerinami vairavimo įgūdžiai, bet ir išbandomi nauji skirtingi automobiliai, pagal Jų nustatytus reikalavimus, ir išsirinkami geriausiai Jų poreikius patenkinantys automobiliai.

„Pristatymams“ – paslaugos skirtos verslui. Nemuno Žiede erdvėje, kviečiame verslą pristatyti ne tik naujus automobilius, bet ir paslaugas ar technologijas. Unikalus lenktynių trasos reljefas leidžia matyti beveik visą trasos plota ir sutalpinti tiek mažą tiek tūkstantinę auditoriją. Taipogi galime pasirūpinti nuo maitinimo iki apgyvendinimo ar kitų reikalingų paslaugų.

„Norime visiems priminti, jog lenktynių trasa gali būti tinkama ne tik lenktynėms. Tai vieta, kurioje galima pasisemti naujų įspūdžių, perprasti automobilio valdymo subtilybes ar pristatyti visiškai naują automobilį“, – naują administracijos požiūrį dėsto Marijus Kėbla.

„Visiems trasos lankytojams taip pat pradedame siūlyti  tris nuolatines paslaugas – tai šalia lenktynių trasos veikiantis kartodromas, „Skid Car“ tipo automobilis ir daugybę emocijų keliantis pasivažinėjimas su „Ring Taxi.“

Oficialus pripažinimas

„Pokyčių metas“ – drąsiai paskelbia „Nacionalinis žiedas“ projektų vadovas – Marijus Kėbla.

Po ilgos pertraukos  „Nemuno žiedas“ gavo Lietuvos motociklininkų ir Lietuvos automobilių sporto federacijų metinę licensiją. Tai reiškia, jog šalia Kauno įsikūręs kompleksas atitinka šių organizacijų keliamus saugumo reikalavimus.  

„Tai yra labai didžiulis pripažinimas mums ir puikus įrodymas, jog dirbame tinkama linkme“, - su šypsena  veide priduria Marijus Kėbla.

Kategorijos: