You are here

Naują išvaizdą įgavęs Pauliaus „Volkswagen Golf“ universalas

.

Trečios kartos „Volkswagen Golf Variant“ gatvėse galima sutikti bene kasdien. Tuo tarpu hečbekų yra visa galybė. Žmonių, kurie imtųsi modifikuoti „Golf“ su universalo kėbulu, yra minimalus skaičius. Tačiau pas mus atkeliavo laiškas iš Pauliaus, kuris turi būtent tokį automobilį ir jį patobulino.

Standartiškai tai niekuo neypatingas, 1994 metų gamybos, 1,9 litro TDI 66 kW variklį turintis trečios kartos „Golfas“ ir dar universalas.

Tačiau kad ir prie tokio eilinio automobilio pridėjus teisingas rankas, jo vaizdas gali pasikeisti į įdomesnę pusę. Šis pavyzdys įrodo, kad turint noro, galima imtis bet kokio automobilio gražinimo ar restauravimo darbų ir galbūt po kelių metų, vis judant į priekį, pasiekti pavydėtino rezultato.

Pirmas automobilis - pirmas projektas

Paulius šį automobilį turi du metus. Tai jo pirmasis automobilis, atsiradęs pas jį, kuomet Paulius buvo septyniolikmetis.

„Kai ieškojau automobilio, galvojau, kad tai tiesiog bus mano pirmoji mašina, su kuria išmoksiu važiuoti, todėl norėjau nebrangaus varianto. Turbūt keistai nenuskambės, bet labiausiai tuo metu svajojau apie 3 serijos BMW - ,,kregždę'', kaip tikriausiai ir didelė jaunimo dalis.

„Golf“ nusipirkau be techninės apžiūros. Nors automobilis ir nebuvo labai prastos būklės, bet turbūt jo buvęs savininkas nesugebėjo paruošti transporto priemonės techninei apžiūrai“,- apie pirmąjį savo automobilį atviravo Paulius.

Įsigytas „Golf“ buvo visiškai eilinis, su supuvusiomis sparnų arkomis, durelių apačiomis ir t.t. Paulius pradžioje planavo tik pakeisti surūdijusias detales ir įveikti techninę apžiūrą bei toliau sėkmingai eksploatuoti automobilį. Daugiau jokių planų nebuvo.

Pradžia - raudonos spyruoklės

„Visą laiką, nuo pat pirmų dienų automobilį saugojau ir juo teisingai rūpinausi. Laikui bėgant pripratau prie šio modelio ir nusprendžiau, kad tai tikrai nėra blogas automobilis, todėl nusprendžiau jo nekeisti ir važinėtis ilgiau“,- pasakojo Paulius.

Tėtis pusiau rimtai, pusiau juokais, man pasiūlė sužeminti automobilį. Taigi viskas nuo to ir prasidėjo. Buvo nupirktos raudonos, standesnės spyruoklės. Tada atsirado ir kiti ratlankiai, interjere taip pat įvyko smulkių pasikeitimų, taip pat buvo pakeisti priekiniai žibintai („Hella Twins“, ėję kai kuriuose jubiliejiniuose ir ABT modeliuose) bei atliktos kitos smulkmenos",- apie pirmąsias automobilio modifikacijas pasakojo Paulius.

Prieš 2017 metų žiemą, automobilis jau buvo įgavęs neblogą vaizdą, o Paulius su „Golf“ spėjo sudalyvauti ir ne viename automobilių entuziastų renginyje, kur jo universalas stovėjo tarp „Show Off“ automobilių.

Antras raundas

Pasibaigus 2017 m. vasaros sezonui, šaltuoju metų laiku, Pauliaus „Golf“ įgavo dar daugiau pasikeitimų, kuriuos įgyvendinti jam padėjo tėtis. Buvo sutvarkytas visas kėbulas, visiškai pilnai perdažytas iki kiekvienos smulkios detalės.

Taip pat buvo modifikuotas priekinis bamperis ir galinio dangčio apdaila, į kurią tvirtinimas valstybinis numeris, kad būtų galima tiek priekyje, tiek gale uždėti USDM, kvadratinio formato valstybinius numerius. „Kadangi amerikos rinkai Golf universalai nebuvo skirti, tai teko priekinį bamperį ir galinio dangčio apdailą modifiuoti pačiam. Buvo daug darbo ir „žaidimo“, tačiau kai yra noras, viską galima įgyvendinti“,- teigė Paulius.

„Golf“ dar gavo coilover'ius, 16 colių „Keskin KT4“ ratlankius (7.5J plotis priekyje ir 9J – gale) (nuotraukose žiemai skirti ratlankiai).

Be išorės pasikeitimų, pasikeitė ir automobilio vidus. Čia įsivyravo juoda spalva. Buvo sudėtas juodas, odinis salonas, lubos taip pat apvilktos juodai. Originalus vairas apsiūtas Alcantara.

Iki sezono pradžios Paulius dar yra numatęs ir kitų modifikacijų.

Po visų atliktų darbų jis yra prisirišęs prie šio automobilio ir tikrai nesiruošia keisti. „Galvočiau nebent apie antrą automobilį, kuris būtų naudojamas kasdien, o šis – stovėtų garaže ir su juo būtų važiuojama tik į renginius arba savaitgalio išvykas“,- pokalbį baigė Paulius.

Galbūt jūs irgi turite įdomų, išskirtinį ar vienetinį automobilį, o gal jūsų garaže gimsta įdomus projektas? Papasakokite apie jį. Susisiekite su mumis el. paštu: info@98.lt arba parašykite žinutę į Facebook'ą

Kategorijos: 
Automobiliai: