You are here

Restauruotas retas „Peugeot 205 GTi 1.9 Gutmann”

„Peugeot Italy“ pilnai restauravo retą „Peugeot 205 GTi Gutmann”, kuris savo gyvavimo laikais buvo patobulintas Vokietijos tiuningo kompanijos „Gutmann“. Iš viso modifikuota 300 vienetų šių automobilių, ir tik apie 12 jų buvo importuota į Italiją. Dabar šioje šalyje įsikūrusi „Peugeot“ kompanija nutarė atnaujinti šį automobilį, taip išreiškiant jam pagarbą. Tuo tarpu, „Gutmann“ šiuo metu yra oficialus „Peugeot“ atstovas Vokietijoje.

Lyginant su standartiniu „Peugeot 205 GTi”, „Gutmann“ modelis turėjo cilindrų galvutę iš „Peugeot 309 GTi”, kitokį variklio programavimą, tepalo aušinimo radiatorių, sportinį oro filtrą ir sportinę išmetimo sistemą. Šios modifikacijos 1,9 litro variklio galią pakėlė nuo 130 AG ir 160 AG.

Tai leido automobiliui pasiekti 220 km/h greitį, o nuo 0 iki 100 km/h jis galėjo įsibėgėti per 7,2 s.

„Gutmann“ dar 30 mm sužemino ir šio automobilio važiuoklę, sumontavo priekinį „strut bar‘ą“, „sutrumpino“ penktą pavarą, sustiprino sankabą ir sumontavo geresnius stabdžių diskus.

Žvelgiant iš išorės „205 GTi 1.9 Gutmann” turėjo specialius 15 colių ratlankius ir „Gutmann“ logotipą ant priekinių sparnų, tuo tarpu viduje atsirado baltas prietaisų skydelis, „Gutmann“ vairas ir pavarų perjungimo bumbulas.

Kategorijos: 
Automobiliai: