You are here

„Porsche World Roadshow“ Lietuvoje

Su kuo siejasi „Porsche“? Tikriausiai atsakymo ilgai ieškoti nereikėtų. Tai greitis, adrenalinas, sportiškumas, nepakartojami pojūčiai ir emocijos, kokybė bei vairavimo malonumas. 

Legendinių sportinių automobilių „Porsche“ gamintojas, siekdamas supažindinti kuo daugiau „Porsche“ gerbėjų su šių automobilių sportine dvasia ir galimybėmis, jau ne pirmus metus visame pasaulyje organizuoja unikalų „Porsche World Roadshow“ renginių turą. Nuo rugsėjo 17 d. šią išskirtinę galimybę išbandyti plačią „Porsche“ modelių gamą Kačerginės „Nemuno žiede“ turės ir šių legendinių automobilių gerbėjai Lietuvoje.   

Rugsėjo 17-20 d. vyksiančiuose „Porsche World Roadshow“ turo renginiuose su šių automobilių privalumais ir techninėmis galimybėmis „Porsche“ ženklo gerbėjus supažindins profesionalių instruktorių komanda iš Europos. 

„Porsche“ bandymų poligonas 

Kiekvienos dienos „Porsche World Roadshow“ renginiuose „darbui“ pasiruošę bus 25 šių „Porsche“ modelių automobiliai: „Boxster S“, „Cayman“, „Cayman S“, „Carrera Cabrio“, „Carrera Coupe“, „Carrera S Cabrio“, Carrera S Coupe“, „Carrera 4S Cabrio“, „Cayenne S“, „Cayenne S Diesel“, „Cayenne GTS“, „Cayenne Turbo“, „Cayenne Turbo S“, „Panamera“, „Panamera S“, „Panamera Turbo“ ir „Panamera GTS“. Skirtingų „Porsche“ modelių automobilius vairuotojai išbandys bekelės, slalomo ir pagreičio trasose. Renginio organizatorių teigimu, tai leis jiems patiems palyginti ir įvertinti šių automobilių manevringumą, stabilumą, įdiegtas technologines naujoves ir kitus privalumus.  

Pirmąją bandymų dieną į Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasą susirinkę žurnalistai ir „Porsche“ markės gerbėjai išbandė vienuolika skirtingų modelių. Pasikeisdami vietomis renginio svečiai paskui instruktorius suko greitus ratus trasa su „Porsche Panamera“, „Porsche Cayenne“, „Porsche 911 Carrera“ bei „Porsche Cayman“. Buvo suteikta galimybė išmėginti šiuos modelius su skirtingais varikliais ir pajausti kiekvieno automobilio greitį, stabilumą, manevringumą bei stabdymą. Trasa, tai būtent ta vieta, kur atsiskleidė sportinių „Porsche“ automobilių galimybės. Kiekvienas modelis trasoje elgėsi skirtingai, kas potencialiam pirkėjui leidžia tik dar labiau suprasti savo poreikius.  

Su „Porsche Boxster S“ renginio dalyviai dalyvavo slalomo rungtyje, būtent čia šis modelis sugebėjo atskleisti savo puikiąsias savybes ir ne vienam palikti neišdildomą įspūdį jį vairuojant bei slystant galu šlapioje slalomo trasoje. 

Sėdę prie „Porsche 911 Carrera 4S” vairo susirinkusieji turėjo galimybę išmėginti šio automobilio pagreitį su dvejomis skirtingomis pavarų dėžėmis. Versija su PDK greičių dėže ir „Launch Control“ sistema leido maksimaliai rauti iš vietos ir pajusti variklio jėgą visu kūnu. Tuo tarpu versija su standartine transmisija šioje rungtyje kaip reikiant atsiliko. 

Galiausiai renginio dalyvius „Nemuno žiedo“ trasoje pavėžino profesionalūs instruktoriai. Vyko „Race Taxi“ pramoga, kuri leido pajusti visą sportinę „Porsche“ dvasią.

 

Svarbiausia nepakartojami pojūčiai

Anot vieno iš šio renginio organizatorių, įgaliotosios „Porsche“ atstovės Lietuvoje UAB „Prime Auto“ vadovo Jono Jokščio, šiuo renginiu siekiama vairuotojams padovanoti išskirtinę galimybę patirti visus geriausius pojūčius, kuriuos suteikia sportiniai „Porsche“ automobiliai.

„Džiaugiamės, jog tokią unikalią progą „Porsche“ gerbėjams galime suteikti jau pirmaisiais šio ženklo atėjimo į Lietuvą metais. Tikime, jog šio renginio dalyviai, gerai susipažinę su kiekvienu „Porsche“ modeliu, ne tik galės pajusti išskirtinę šių sportinių automobilių dvasią, bet taip pat įvertinti, kuris modelis geriausiai atitinka jų individualius poreikius“, - sako J. Jokštys.

„Porsche“ atidarys saloną Vilniuje

Jau šį rudenį pirmąjį „Porsche“ saloną Vilniuje atidarysianti UAB „Prime Auto“ yra oficiali „Porsche“ atstovė Lietuvoje. Bendrovė priklauso tarptautinei įmonių grupei „Modus grupė“, kuri vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupei iš viso prikauso 25 įmonės.

Automobiliai: