You are here

Rally Sarma 2017: Jaunasis K. Rovanpera laimėjo viską

• Rally Sarma 2017/Nerijaus Jankausko nuotrauka
    Rally Sarma 2017/Nerijaus Jankausko nuotrauka

Vasario 11 dieną pas kaimynus latvius vyko antrasis Latvijos ralio čempionato etapas - „Rally Sarma 2017“, kurį laimėjo šešiolikmetis K. Rovanpera su „Škoda Fabia R5“. Jaunasis lenktynininkas įžūliai laimėjo visus aštuonis greičio ruožus ir šventė puikią pergalę.

Verta paminėti, kad K. Rovanpera tokį pasirodymą surengė antrą kartą iš eilės šiame sezone. Sausio mėnesį vykusiame „Rally Alūksne 2017“ jis taip pat laimėjo visus greičio ruožus.

Antrąją vietą „Rally Sarma“ užėmė N. Gryazinas („Škoda Fabia R5“), kuris septynis greičio ruožus baigė antroje vietoje, o viename buvo trečias. Nugalėtojui trijuose iš eilės ruožuose jis kvėpavo į nugarą ir pralošinėjo tik po dvi sekundes, tačiau vis dėl to aplenkti suomio jam niekaip nepavyko. N. Gryazinas ralyje pralošė 38.35 sek.

Trečias buvo estas G. Grossas su „Ford Fiesta WRC“. Tačiau jis atsiliko net 2 min. 18.61 sek. Ketvirtąją vietą užėmė latvis J. Berkis, o penktas buvo J. Vorobjovsas. Jų atsilikimas atitinkamai 3:56.94 ir 4:42.77.

Latvijos ralio čempionato įskaitoje startavo ir E. Valeiša bei J. Pipiras. Pastarasis buvo 11-as, o E. Valeiša ralio nebaigė.

Savo klasėje – LRC3 – Jonas Pipiras su šturmanu Aisvydu Paliukėnu užėmė pirmąją vietą.

Ralis-sprintas

Šeštadienį taip pat vyko ir Latvijos ralio sprinto čempionato etapas, kuriame startavo ir keturis ekipažai iš Lietuvos. Tarp visų dalyvių V. Plastininas buvo tryliktas (savo klasėje užėmė 3 vietą). V. Jurkevičius finišavo 16-as, o savo klasėje buvo ketvirtas. Tuo tarpu J. Sluckus bei R. Mazrimas lenktynių nebaigė.

Nuotraukos: NJFoto