You are here

Pramoginis, azartiškas renginys - „Rask 400 eurų vertės lobį Kaune“

Rugsėjo 30 dieną startuoja naujas pramoginis, įtraukiantis bei azarto kupinas renginys „Rask lobį Kaune“, kuriame reikės dalyvauti su automobiliais. Renginys ypatingas tuo, kad jo dalyviai ieškos net 400 eurų vertės lobio, kuriame slepiasi net 5 skrydžiai parasparniais ir dar trys komandinės pramogos.

Paslėptą lobį rast tik viena komanda, kuri pirma susidoros su visais iššūkiais. Tačiau nepaisant to, paguodos prizais bus apdovanota dešimt geriausiai pasirodžiusių komandų.

Šis renginys yra komandinis. Jis pritaikytas visiems Lietuvos gyventojams! Kad rastum lobį, tau reikia būti gudriam ir nebūtina labai gerai pažinoti Kauną! Žinoma, pažįstantiems Kauną, lobio ieškoti gali būti kiek paprasčiau! Ko reikia norint dalyvauti renginyje?

- komandos iš 2-5 žmonių;

- automobilio;

- išmaniųjų telefonų arba kompiuterio. Rekomenduojama tai turėti kiekvienam nariui, tačiau komandai gali užtekti ir vieno tokio įrenginio. Žinoma, teks dalintis;

- prožektorių;

- patogios avalynės;

- organizatoriai gali pateikti iššūkių bei apie papildomą įrangą informuoti kelias dienas prieš renginį arba renginio dieną.

Renginio metu dalyviams reikės ieškoti paslėptų užuominų, spynų ir kitų galvosūkių Kauno mieste, kurie anksčiau ar vėliau atves juos į lobio vietą!

Organizatoriai pažada įdomų, nekasdienį vakarą ir labai gerą lobį! Visas žaidimas vyks elektroninėje sistemoje. Užregistravę komandą, dalyviai gaus prisijungimus prie sistemos. Užduotys bus sudėliotos nuosekliai, tad kuo greičiau bus išspręsta viena užduotis - tuo greičiau bus patenkama į kitą lygį ir artėjama prie lobio! Jeigu kažkuri užduotis bus per sudėtinga, po tam tikro laiko dalyviai gaus pagalbą.

„Rask lobį Kaune“ organizatoriai jau ne vienerius metus Kaune organizuoja pramogines orientacines automobilių varžybas „Crazy Trip“, kurios sulaukia didžiulio susidomėjimo. Renginio rekordas net 163 ekipažai (apie 800 žmonių). Prieš kokius du metus, vieną vakarą jiems kilo idėja suorganizuoti tikro lobio paieškas. Tiesiog vien tik kaip beprotiškai skamba ta mintis, kad Kaune žmonės ieškos tikro lobio!

Šiais metais pavyko rasti pagrindinį renginio rėmėją - „Iniciatyvos Kaunui“, su kurio pagalba renginys „išlindo“ į dienos šviesą.

Idėja labai paprasta. Kažkas randa Kaune paslėptą lobį ir jį visą pasiima. Smagu, ar ne?

Taigi, jeigu vaikystėje svajojote apie lobio paieškas, tai dabar puikus metas šiai svajonei išsipildyti. Surinkite draugų kompaniją ir rugsėjo 30 dieną leiskitės į nuotykius.

Renginio startas 18:30 val., prekybos miestelio „Urmas“ aikštelėje. Užsiregistruoti, atsiimti startinius paketus ir pasiruošti renginiui bus galima nuo 17:00 val. iki 18:15 val.

Daugiau informacijos apie renginį rasite Facebook'e

Kategorijos: