You are here

Toyota Auris

„Toyota“ pateikė pirmąsias naujojo kompaktiško chečbeko „Auris“ nuotraukas. Naujasis modelis paruoštas konkurencijai su „Volkswagen Golf“ ir „Ford Focus“.

Pasaulinė „Auris“ premjera įvyks 2012 m. rugsėjo mėnesį Paryžiaus automobilių parodoje. Bus pristatytas standartiškas bei hibridinis modelis.
Naujasis modelis skirsis nuo senojo aštresniu dizainu, pasiskolintu iš naują „Toyota“ „veidą“ turinčių „Prius“ ir „Yaris“.

Naujasis „Auris“ pasižymės tuo, kad C segmente turės žemiausią sėdėseną. Taip pat jis bus 55 mm žemesnis už savo pirmtaką, tai pagerins aerodinaminį koeficientą – 0,28.

„Auris“ išlaikys tą pačią senojo modelio bazę – 2600 mm ir plotį – 1760 mm, tačiau jis bus 30 mm ilgesnis (4275 mm).

Automobilio viduje „Toyota“ naudoja aukštesnės kokybės medžiagas.

Sėdintiems „Auris“ gale atsirado 20 papildomų milimetrų keliams ir 90 mm – bagažinės ilgiui, į kurią bus galima sutalpinti 360 litrų krovinių.

Europai skirtas modelis pradžioje bus siūlomas su 1,4 litro turbo dyzeliniu varikliu ir su 1,33 litro bei 1,6 litro benzininiais agregatais.

Hibridinė „Auris“ versija turės 1,8 litro benzininį bei elektrinį variklius.

Vėliau „Toyota“ tikisi pasiūlyti ir kartu su „BMW“ kurtą dyzelinį variklį.

Japonijos rinkai skirtas modelis turės 1,5 litro benzininį variklį su galimybe rinktis tarp priekinių ir visais keturiais varomais ratais versijų. Taip pat bus ir 1,8 litro benzininis variklis su priekiniais varomais ratais.

Kategorijos: 
Automobiliai: