You are here

„Toyota Hilux Invincible 50" žymi modelio jubiliejų

 • Toyota Hilux Invincible 50
  Toyota Hilux Invincible 50
 • Toyota Hilux Invincible 50
  Toyota Hilux Invincible 50
 • Toyota Hilux Invincible 50
  Toyota Hilux Invincible 50
 • Toyota Hilux Invincible 50
  Toyota Hilux Invincible 50

Minint 50-ąsias „Hilux" lyderystės pasaulinėje rinkoje metines, 2017 m. Frankfurto automobilių parodoje buvo pristatytas specialus demonstracinis modelis „Invincible 50".

1968 m. pirmą kartą pasirodęs ir po metų Europą pasiekęs legendinis „Toyota Hilux" yra populiariausias pasaulyje pikapas. Šiandien juo prekiaujama 180 pasaulio šalių ir regionų. Iki šio momento pasaulyje iš viso parduota per 18 mln. šių pikapų.

Savo kokybe, patvarumu ir patikimumu išgarsėjęs nesustabdomas „Hilux" ne kartą įrodė ir vis iš naujo patvirtina, jog yra nenugalimas. Tai automobilis, kuris nepabūgo Šiaurės ašigalio, atsilaikė prieš Islandijos ugnikalnius, kuris užkariavo Antarktidą ir skina pergales Dakaro ralio trasoje.

Toyota Hilux Invincible 50

Demonstracinis „Hilux Invincible 50" pirmauja augančios dvejopos paskirties automobilių rinkos pikapų segmente. Pasaulinę modelio reputaciją, pelnytą dėl savo tvirtumo, kokybės, patvarumo ir patikimumo, sustiprina unikalūs aksesuarai, kurie yra ne tik specialios laidos automobilio atpažinimo ženklai, bet ir puikiai tinka įvairioms darbo ir laisvalaikio reikmėms.

Automobilio išorei būdingas matinės juodos spalvos krovinių skyriaus lankas ir šoniniai strypai, juoda priekinio buferio apsauga, juodi ratų arkų apvadai ir unikalūs matiniai juodi 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai su tvirtomis universaliomis (All Terrain) padangomis. Pastarosios pagamintos „BF Goodrich" bendrovės, kuri tiekia lenktynines padangas Dakaro ralyje dalyvaujantiems „Toyota Hilux" ir „Land Cruiser" automobiliams.

Demonstracinio „Toyota" pikapo vidus išsiskiria plastikiniu krovinių skyriaus įdėklu ir didele įrankių dėže, specialiai šiam modeliui pagamintomis slenksčių plokštelėmis, grindų kilimėliais ir oda trauktu rankiniu stabdžiu.

Prognozuojama, jog gausėjančių poilsiui ir darbui skirtų bei dvejopos paskirties pikapų pirkėjų poreikius galinčio patenkinti „Hilux" pardavimo apimtys Europoje 2017 m. pasieks 40 600 vnt., t. y. bus viršytas ankstesnis rekordas, užfiksuotas 2007 m. (40 104 vnt.).

 

Kategorijos: 
Automobiliai: