You are here

Vilniuje pristatytas „Volvo XC40“ krosoveris

 • Volvo XC40
  Volvo XC40
 • Volvo XC40
  Volvo XC40
 • Volvo XC40
  Volvo XC40
 • Volvo XC40
  Volvo XC40
 • Volvo XC40
  Volvo XC40
 • Volvo XC40
  Volvo XC40
 • Volvo XC40
  Volvo XC40
 • Volvo XC40
  Volvo XC40
 • Volvo XC40
  Volvo XC40

Gruodžio 1 dieną, kuomet Vilniuje buvo įžiebiama Kalėdų eglė, 25-ąjį gimtadienį švenčianti „Volvo“ atstovė Lietuvoje „Sostena“ pristatė naująjį „Volvo XC40“ krosoverį. Įdomi renginio lokacija privertė pasijusti laisvai bei prisiminti vasarą. Renginys vyko „Smėlio arenoje“, tinklinio aikštelėje ant smėlio. Vieta netradicinė, bet labai tikusi „XC40“ mažyliui, itin panašiam į didesnį brolį „XC90“.

Tinklinio aikštelė akimirksniu transformuota į improvizuotą paplūdimį su jaunatvišku veržlumu trykštančia energija. Visas vakaras, rodos, praskriejo it vientisa muzikos, šviesų, spalvų, šokčiojančių akrobatų ir galybės šypsenų visuma. Į bendrą šėlionę bematant įsitraukę svečiai nusispyrė batus ir pasidavė laisvai paplūdimio vakarėlio energijai.

„Tokia, sunkiai suvokiama ir į jokius rėmus netelpanti energija, kurią stengėmės pademonstruoti, yra pagrindinis UAB „Sostena“ veiklos kuras, kurio atsargos, patikimų darbuotojų, partnerių ir klientų dėka, nesenka net ir po 25 metų“, – renginio metu sakė „Sostenaׅ“ grupės prezidentas Donetas Karčiauskas.

Naujasis „Volvo XC40“ pasižymi pačiomis pažangiausiomis saugumo, jungiamumo ir multimedijos sistemos, įdiegtomis 90-os ir 60-os serijos modeliuose, o dabar debiutuojančiose ir mažų SUV automobilių segmente. Kaip ir didesnieji modeliai, „XC40“ išsiskiria pačiomis pažangiausiomis ir itin efektyviomis „Volvo“ gamintojo sukurtomis technologijomis.

Taip pat naujasis „XC40“ išsiskiria itin pažangiomis ir efektyviomis salono galimybėmis. Sumanūs salono sprendimai automobilio keleiviams siūlo itin daug funkcionalių vietų susidėti daiktams durelėse ir po sėdynėmis, specialią nišą su belaidžiu įkrovimu telefonams, atlenkiamą kabliuką mažiems krepšiams ir ištraukiamą šiukšlinę dėtuvėje tarp priekinių sėdynių.

Gamybos pradžioje „Volvo XC40“ bus siūlomas su dyzeliniu D4 (2,0 litrų, 140 kW, 400 Nm) arba benzininiu keturių cilindrų T5 „Drive-E“ varikliu (2,0 litrų, 182 kW, 350 Nm). Vėliau debiutuos ir modeliai su hibridine pavara, taip pat elektromobiliai. Be to, naujasis XC40 bus pirmasis „Volvo“ modelis, kuris turės naują trijų cilindrų variklį.

„Volvo XC40“ kaina Lietuvoje prasidės nuo 42 150 eurų, tai bus dyzelinė versija. Benzininis modelis kainuos nuo 44 050 eurų. „Sostena“ salonuose šis krosoveris pasirodys nuo 2018 m. sausio.

Kategorijos: 
Automobiliai: