You are here

Kitaip atrodanti Andriaus „Seat Altea“

 • Seat Altea
  Seat Altea
 • Seat Altea
  Seat Altea
 • Seat Altea
  Seat Altea
 • Seat Altea
  Seat Altea
 • Seat Altea
  Seat Altea
 • Seat Altea
  Seat Altea
 • Seat Altea
  Seat Altea
 • Seat Altea
  Seat Altea
 • Seat Altea
  Seat Altea
 • Seat Altea
  Seat Altea
 • Seat Altea
  Seat Altea
_

Ar dažnai Lietuvos keliuose tenka pamatyti patobulintą „Seat Altea“? Tikriausiai ne. O jeigu tokį automobilį ir sutikote, tai beveik 100 procentų buvo prie žemės prisiplojęs, „Mercedes-Benz" ratlankiais pasipuošęs Andriaus automobilis.

Seat Altea

Tai 2006 metais iš gamyklos su paprastu 1,9 TDI varikliu ir originalia apdaila išriedėjęs „Altea“, kurį Andrius turi jau apie keturis metus ir yra pakeitęs jo išvaizdą.

„Seat" nėra pirmas jo automobilis. „Turiu tėvuką, kuris užsiima kėbulų remontu, tai didžioji dalis vaikystės buvo praleista garaže ir automobilių turguose. Pirmasis mano automobilis buvo trečios kartos „VW Golf“, nuo kurio viskas ir prasidėjo. Visa tai buvo maždaug prieš 9 metus, kuomet rūpėjo kuo kietesnis, išskirtinesnis tiuningas.

Tačiau po kurio laiko atsirado draugų, bendraminčių, kurie automobilių modifikavimo supratimą pakeitė į kitą pusę. Taigi perėjau, kaip sakant, į teisingą pusę“,- automobilių modifikavimo užuomazgas atskleidė Andrius.

Antrasis jo automobilis buvo „Volvo V70“, tačiau Andrius nusprendė, kad šis automobilis ne jam ir nepraėjus nė metams, jį pardavė.

Prasidėjo naujo automobilio paieškos. Pirmas planas buvo - „Seat Leon Mk2“, tačiau po kelių patarimų buvo pasirinktas dabartinis „Seat Altea“ modelis.

Seat Altea

„Iš pradžių galvojau, kad šiam automobiliui jokių patobulinimų nebus, bet ramiai išsėdėti nepavyko. Taigi prasidėjo naujų ratų paieška, užsinorėjau dar ir coilover'ių. Taip pat galvoje sukosi dar ir kitos mintys, kaip ką padaryti“,- pasakojo Andrius.

Per pirmąjį žiemos sezoną buvo pakeisti net 5 ratlankių komplektai, kol jis atrado tuos, kurie tenkintų poreikius. O apskritai per pirmus metus buvo pakeista bene dešimt ratų komplektų.

Automobiliui yra atliktos modifikacijos:

- Perdažytas visas kėbulas

- „Seat Altea FR“ priekinis bamperis

- Perdarytas išmetimas

- Savo gamybos galinis spoileris

- 18 colių „Ronal Alphards“ originalūs „Mercedes-Benz“ ratlankiai. 8.5J pločio priekyje ir 9.5J - gale (deja, bet jie jau parduoti, o nauji jau pasiruošę, laukia 2018 m. sezono)

Seat Altea

- Prietaisų skydelis „FR“ su pilnu borto kompiuteriu

- Odinis salonas nuo „VW Golf Plus“

- Originalūs „Seat Altea“ skaidrūs galiniai žibintai (pradžioje buvo raudoni)

- „StartLine SL“ chip tuning'as. Variklio galia išaugo nuo 77 kW iki 102 kW

- Coilovers kit

„Manau, kad šis automobilis pas mane užsibus dar ilgai, nes kiekvieną dieną jis man patinka vis labiau bei vis atsiranda minčių, kaip jį dar patobulinti. Be to, šeimoje atsirado dar vienas „Seat“ modelis, kurį, manau, pamatysite 2018 metų renginiuose“,- atviravo Andrius.

Su „Seat Altea“ taip pat buvo sudalyvauta ne viename renginyje - buvo aplankyti „Trackday - Petrolhead event by Honda klubas “ bei „Chill'n'Grill“ renginiai.

Seat Altea

Ateities planuose ant „Altea“ turėtų atsirasti naujas spoileris. Dabartinis yra darytas paties Andriaus, ir kaip jis sako „pirmas blynas šiek tiek prisvilęs“.

Norėdamas išsiskirti iš minios Andrius dar pasigaminto ir vadinamąjį „Stance Trike“, kuris turi savo vietą ant automobilio stogo bagažinės.

Seat Altea

Andrius savo automobilį eksploatuoja kiekvieną dieną ir džiaugiasi, kad jo „Seat" yra pastebimas gatvėje, žmonės teigiamai į jį reaguoja bei kelia į viršų nykščius.

Galbūt jūs irgi turite įdomų, išskirtinį ar vienetinį automobilį, o gal jūsų garaže gimsta įdomus projektas? Papasakokite apie jį. Susisiekite su mumis el. paštu: info@98.lt arba parašykite žinutę į Facebook'ą

Seat Altea

Kategorijos: 
Automobiliai: