You are here

Dakaras 2019: Po 3-io etapo A. Juknevičiaus nerimas dėl variklio

  • Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis/Komandos nuotrauka
    Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis/Komandos nuotrauka
  • Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis/Komandos nuotrauka
    Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis/Komandos nuotrauka

2018-ais metais Dakaro ralyje San Juan de Marcona apylinkėse surengtas etapas lėmė tikrus pokyčius bendrojoje įskaitoje. Istorija nepasikeitė ir šiemet – praėjusių metų nugalėtojas automobilių kategorijoje Carlosas Sainzas iškrito iš kovos su važiuoklės gedimų, tuo tarpu buvęs lyderis Ginielis de Villiersas patyrę elektronikos gedimą, o iš kovos dėl motociklų įskaitos pasitraukė varžybose pirmavęs Juanas Barreda Bortas. Problemos neaplenkė ir „CRAFT bearings“ ekipažo, kuris po nesėkmingo antrojo etapo trečiajame kentė nuo kaistančio variklio ir į finišą atriedėjo saugiu režimu.

Startavęs iš 80-os pozicijos tarp automobilių ir iš 132-osios bendroje starto tvarkoje, Antanas Juknevičius iškart šovė į priekį ir jau pirmą kelio punktą pasiekė 27-as, antrajame parodė 28-ą rezultatą, tačiau tuomet iš radarų pradingo.

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis/Komandos nuotrauka

„Pradėjom labai gerai – greitai pagavom  tempą, aplenkėm gal 20 mašinų iki pirmo kontrolės punkto -  čia buvo mūsų tempas. Vėliau vos pakliuvus į klampesnę kelio dangą prasidėjo variklio kaitimas – pavažiuojam keletą kilometrų ir stojam, prašom visų varžovų vandens. Iš esmės ko tik mes neprašėm – ir žiūrovų, ir varžovų ir teisėjų, supylėm tiek vandens, kiek per gyvenimą nesam išgėrę turbūt – po finišo juokėsi Antanas Juknevičius. – Dabar didžiausią nerimą kelia situacija su temperatūra ir kokia jos priežastis, nes taip Dakaro nefinišuosim – vandens pompa, o galbūt ir variklio tarpinė, reikia kuo greičiau grįžti į bivuaką ir ten jau matysime situaciją.“

Taigi įdomu, kaip mechanikams pavyks susitvarkyti su Antano automobilį ištikusiomis problemomis ir ar jis galės ramiai tęsti kovą toliau, nes ketvirtas ir penktas etapas bus maratoninis, o tai reiškia, kad dvi dienas teks važiuoti be komandos mechanikų pagalbos.

Visa trečio etapo apžvalga čia - TREČIAS DAKARO ETAPAS

Kategorijos: 
Lenktynininkai: