You are here

Japonijoje pigiai parduodama daugybė „Nissan R32“, „R33“ bei „R34 Skyline“

  • Nissan
    Nissan
  • Nissan
    Nissan
  • Nissan
    Nissan

„Nissan“ mylėtojų rojus – kitaip šios vietos pavadinti negalima. Japonijoje įsikūrusi kompanija „Trust Kikaku“ turi daugybę „Nissan R32“, „R33“ bei „R34 Skyline“, kurie yra pigiai parduodami.

Didelė dalis parduodamų automobilių stovi lauke – jie nėra idealios būklės, tačiau dalis automobilių yra laikomi specialioje patalpoje.

Nissan

Įdomu tai, kad automobilių kainos nėra didelės. Štai keturių durų „R34 Skyline“ galima įsigyti vos už 2000 JAV dolerių. Žinoma, tai nėra turbo modelis, bet turėti tokį grynakraujį japonišką automobilį norėtų daugelis.

Be parduodamų automobilių, kompanija turi dar ir begalę atsarginių detalių visiems šiems „Nissan“ modeliams. Taip pat ir kėbulų.

Nissan

Jeigu automobilio pirkėjas bus ne vietinis ir pirkinį teks parsigabenti, tai kompanija už 50 JAV dolerių mėnesinį mokestį gali automobilį saugoti iki tol, kol pirkėjas pasiims savo įsigytą modelį.

Parduodamus automobilius ir atsargines dalis galima rasti „Trus Kikaku“ Facebook paskyroje. Arba jų tinklapyje - Čia. Beje, turi jie ir kitų japoniškų automobilių detalių: variklių, važiuoklės dalių, ratlankių ir t.t.

O dabar leiskitės į ekskursiją po šį rojų:

 

Kategorijos: 
Automobiliai: