You are here

Ką veikti per karantiną? Dalyvauti virtualaus ralio čempionate

  • AMP ralio simuliatorius
    AMP ralio simuliatorius
  • AMP ralio simuliatorius
    AMP ralio simuliatorius

Karantino laikotarpiu visam pramogų pasauliui stabtelėjus, visi susiduria su iššūkiu, kokia veikla užsiimti. „Auto Moto Parkas” komandai gimė idėja suorganizuoti nemokamą virtualaus ralio čempionatą, kuriame galėtų dalyvauti kiekvienas neišeidamas iš savo namų.

„Auto Moto Parkas” virtualaus ralio čempionatas - skirtas visiems auto fanams, ieškantiems pramoginės veiklos. Kiekvienas iššūkio etapas sudarytas tiek iš žvyrinių, tiek iš asfalto dangos greičio ruožų. Iš viso dalyvių laukia 4 dienų čempionatas su 4 virtualiais greičio ruožais kasdien. Kiekvieną dieną - lenktynių trasos skirtingose valstybėse.

Čempionatas vyksta „Dirt Rally 2.0” platformoje, kuria naudotis gali visi „PlayStation", „Xbox" ir asmeninių kompiuterių turėtojai.

Virtualiame „Auto Moto Parkas” čempionato klube jau yra 79 dalyviai, tarp kurių yra ir merginų.

AMP ralio simuliatorius

Dalyviai balandžio 1-5 dienomis jau įveikė pirmąjį virtualaus ralio čempionato etapą su R5 klasės automobiliais Australijos, Naujosios Zelandijos, JAV, Argentinos trasose.

1 vietą ir 50 eurų „Auto Moto Parkas” dovanų kuponą iškovojo Virginijus Magelinskas, 2 ir 3 vietos laimėtojai apdovanoti 30 eurų dovanų kuponais.

Balandžio 6 dieną startavo ir antrasis „Auto Moto Parkas” virtualus ralio čempionato etapas, kuris truks iki balandžio 10 dienos. Šįkart yra varžomasi su R2 klasės automobiliais. Čempionato II etapo dalyviams reikia ne tik startuoti 4 skirtingų vietovių trasose - Lenkijos, Ispanijos, JAV ir Australijos, bet ir patikrinti savo įgūdžius vairuojant saulėtą dieną, vairuojant beprotiškai lietingą vakarą ar įveikiant ilgus ar naktinius greičio ruožus.

„Auto Moto Parkas" komanda kviečia visus norinčius dalyvauti šiame čempionate ir taip paįvairinti karantino laikotarpį bei laimėti šiuos prizus:

1 vieta – 50 eurų dovanų kuponas – važiavimas su „Auto Moto Parkas” sportiniu BMW automobiliu ralio parke 1 asmeniui

2 vieta – 30 eurų dovanų kuponas – įsigyti bet kuriai „Auto Moto Parkas” paslaugai

3 vieta – 30 eurų dovanų kuponas – įsigyti bet kuriai „Auto Moto Parkas” paslaugai

Registraciją į čempionatą bei daugiau informacijos kaip dalyvauti, rasite Facebooke

Kategorijos: