You are here

Komedija „Taksi 5“ - jau 2018 metų balandį

Ar atsimenate „Peugeot 406“ sedaną, kuris atliko vaidmenį pirmojoje filmo „Taksi“ dalyje? Visa tai nutiko dar 1998 metais.

2007 metais kino ekranuose pasirodė ketvirtoji šio filmo dalis, kurioje „406“ modelį pakeitė naujesnis „407“.

Nors nuo pirmojo, jau kultiniu tapusio „Taksi“ filmo praėjo 20 metų, žymiojo Luko Besono užsukta frančizė vis dar sėkmingai gyvuoja ir į didžiuosius kino ekranus atveža jau penktąjį filmą – „Taksi 5“ (orig. „Taxi 5“).

Kaip ir galima tikėtis, naujausiame „Taksi“ frančizės filme pagrindiniuose vaidmenyse išvysime jau klasika tapusį „Peugeot“ ekipažą – nemokantį vairuoti policininką bei profesionalų taksi vairuotoją. Tačiau žiūrovų laukia vienas didžiulis pokytis.

Nors frančizėje lieka kai kurie ankstesnių filmų aktoriai, taksi vairuotoją Danielį bei policininką Emilijaną vaidinę aktoriai, atitinkamai, Samy Naceri ir Frederic Diefenthal, penktoje dalyje nepasirodys.

Šįkart veiksmo centre atsidurs visiškai nauji herojai – bebaimis policininkas ir tikras virtuozas Silvenas (akt. Franck Gastambide), kuris kartu su Danielio sūnėnu Edžiu (akt. Malik Bentalha) mėgins suderinti išskirtinius vairavimo įgūdžius su Paryžiaus policininko ženkleliu.

Filme išvysime vieną iš gerai pažystamų frančizės veidų, aktorių Bernard Farcy. Ir nors jo personažas, policijos komisaras Žeraras Žiberas pakilo karjeros laiptais ir tapo Marselio meru, būtent Žerarui priklauso idėja sugražinti prancūzišku greičio etalonu tapusį baltąjį „Peugeot“ automobilį atgal į gatves, kad naujieji herojai padėtų sutramdyti juvelyrikos salonus įžūliai apiplėšinėjančių, galingais „Ferrari“ automobiliais besinaudojančių, italų vagių šutvę.

Be naujų veidų, naujausiame serijos filme kino fanai gali tikėtis išvysti tai, dėl ko ir pamėgo šią frančizę – kvailus policininkus darančius juokingus dalykus, dažniausiai sunaikindami savo „Peugeot“ ar „Citroen“ į civilių ar net vieni į kitų automobilius.

Nuotykių komedija „Taksi 5“ kinuose nuo balandžio 13 d.

 

Lietuviškas anonsas:

Automobiliai: