You are here

„Mano automobilis Mercedes 2019”: „Mersedesų“ mylėtojų šventė

 • Mercedes-Benz
  Mercedes-Benz
 • Mercedes-Benz
  Mercedes-Benz
 • Mercedes-Benz
  Mercedes-Benz
 • Mercedes-Benz
  Mercedes-Benz
 • Mercedes-Benz
  Mercedes-Benz
_

Nemokamas, devintus metus iš eilės organizuojamas renginys „Mano automobilis Mercedes 2019“ yra didžiausias „Mercedes-Benz“ gerbėjų renginys metuose, suburiantis daugybę įvairiausių šios markės automobilių vienoje vietoje – nuo kasdienių iki kolekcinių. Praėjusį kartą į šią šventę susirinko beveik 150 „Mercedes-Benz“ automobilių, tačiau tikėtina, kad šiemet vėl bus pagerintas dalyvių rekordas – dar likus savaitei iki renginio norą parodyti savo automobilį jau buvo išreiškę daugiau nei 100 „Mercedes“ entuziastų.

Mercedes-Benz

2019 metų „Mercedes-Benz” automobilių mylėtojų šventė vyks gegužės  25 dieną. Renginio pradžia 11 valandą, o vieta - „Ogmios miestas“ (Verkių g. 29, Vilnius).

Renginio organizatorius „MB klubas” teigia, kad žiūrovų laukia ne tik įspūdingų istorinių ir prabangių automobilių ekspozicija – oficialūs „Mercedes-Benz“ atstovai pristatys naujausius šios markės modelius, vairuotojai galės pasitikrinti tikslaus vairavimo įgūdžius, vyks įvairūs žaidimai, o vaikų laukia specialūs prizai. Taip pat bus surengta didžiausia „Mercedes-Benz“ fotosesija.

Kaip ir ankstesniais metais, renginyje pasirodysiančius automobilius vertins iš „MB klubo“ atstovų ir svečių sudaryta komisija, o žiūrovai balsuos už savo simpatijų automobilį. Organizatoriai taip pat užsiminė, kad šiemet keičiasi automobilių vertinimo tvarka ir laukia daugiau bei įvairesnių dalyvių nominacijų, tradiciškai išliks tik istorinio automobilio statuso vertinimo prizas ir publikos balsavimas.

Visi norintys pamatyti Lietuvoje geriausiai prižiūrėtus, įdomiausius ir itin puoselėjamus „Mercedes-Benz“ modelius kviečiami į didžiąją „Ogmios miesto“ automobilių stovėjimo aikštelę (įvažiavimas iš Verkių g.) atvykti nuo 11 val., o dalyvių registracija vyks nuo 9 iki 10.30 val.

Renginio organizatoriai planuojančiųjų dalyvauti renginyje prašo iš anksto registruotis užpildant anketą internetu https://bit.ly/2HHYNfv.

Daugiau informacijos apie renginį Facebook'e

Mercedes-Benz

Kategorijos: 
Automobiliai: