You are here

Legendinis „Mercedes-Benz 190E 2.5-16 Evolution II“

„Mercedes-Benz 190E 2.5-16 Evolution II“ buvo pristatytas 1990 metų Ženevos automobilių parodoje. Įdomu, ar tuomet kas nors tikėjosi, kad šis automobilis taps legendiniu, dėl kurio kovos kolekcionieriai ar automobilių entuziastai, pasiruošę pakloti milžiniškas pinigų sumas.

Tokių automobilių iš viso buvo pagaminta vos 502 vienetai. Kiekvienas jų turėjo 2,5 litro 4 cilindrų variklį, generuojantį 235 AG galią. Tai leido iki 100 km/h greitį pasiekti per 7,1 sek. Maksimalus greitis buvo 250 km/h.

Tik pažvelkit kaip šis „Mersas“ atrodo – jis raumeningas ir turi tų laikų DTM bolidų dvasios. Juk tai lenktyninis bolidas, sutvertas judėti gatvėse vien tam, kad žiedinių lenktynių trasai sukurtas egzempliorius gautų homologaciją. Retas kuris į tokį agresyvų automobilį gatvėje neatkreiptų dėmesio, nors jam jau labai daug metų.

Iš visų 502 vienetų pagamintų modelių du paskutinieji buvo nudažyti sidabrine spalva, o likę gavo mėlynai-juodą spalvą (metallic blue-black). Naujas toks automobilis kainavo 136 720 Vokietijos markių (DM).

Kategorijos: 
Automobiliai: