You are here

Monte Karlo ralis 2017: D. Jociaus bolido testai

"MVP Racing" komandos lenktynininkai deividas Jocius ir Donatas Zvicevičius bus pirmieji lietuviai po daugiau kaip 80 metų pertraukos, dalyvausiantys legendiniame Monte Karlo ralyje. Tai bus pirmasis 2017 metų Pasaulio ralio čempionato etapas.

Lietuviai startuos su Europos ralio vicečempiono Alexey Lukyaniuk vairuotu "Mitsubishi Lancer Evo X" automobiliu. Deividas Jocius prieš išvažiuodamas į Monte Karlo ralį išbandė naują techniką.

Be to, jis išbandė ir neįprastas mums padangas, mat Monte Karlo ralyje yra naudojamos unikalios, tik šioms lenktynėms kuriamos padangos. Jos yra gerokai platesnės ir su mažesniais negu mums yprasta dygliais. 

"Ypatingo skirtumo technikoje nepajutau, mūsų naudojamas IX kartos "Evolution" nedaug skiriasi nuo to, kuriuo važiuosim į Monte Karlą. Tačiau svarbiausia buvo pajusti padangų sukibimą ir kaip dirba jos. Tam buvo idealios sąlygos, nes Kačerginės "Nemuno žiedo" trasoje buvo labai įvairi danga - kai kuriose vietose suplūktas sniegas, kai kur ledas, o keliuose ruožuose buvo ir tiesiog asfalto. Dėl to šie testai mums buvo itin naudingi," - po testų pasakojo D. Jocius.

Monte Karlo ralis vyks po geros savaitės - sausio 19-22 dienomis.

Kategorijos: