You are here

10 xenon lempučių privalumų, kurie skatina jas išbandyti

 • Xenon lemputės
  Xenon lemputės

Puikus transporto priemonės apšvietimas kelyje reikalingas ne dėl estetikos, o dėl puikaus matomumo. Natūralu, kad siekiant tai pagerinti technologai ieško vis inovatyvesnių bei kokybiškesnių būdų. Vienas jų – priekiniams automobilio žibintams skirtos xenon lemputės, kurių privalumus ir apžvelgsime.

10 priežasčių, kodėl ksenonai turėtų būti automobiliuose:

 1. Didžiausias privalumas yra tas, kad šios lemputės, lyginant su standartinėmis, šviečia net iki trijų kartų daugiau ir geriau. Tai garantuoja puikų kelio matomumą bei leidžia nevarginti akių.

 2. Kokybiškos ksenoninės lemputės padeda išvengti akių nuovargio. Tai ypač aktualu tiems, kurie kiekvieną dieną labai daug laiko praleidžia kelyje, ypač tamsiuoju paros metu.

 3. Verta akcentuoti ir tokių lempučių ilgaamžiškumą. Tai skatina investuoti daugiau, tačiau ilgesnį laiką mėgautis gaunama nauda. Matuojama, kad šios lemputės tarnauja net iki 7 kartų ilgiau nei įprastos. Taip sutaupomi ne tik pinigai, bet ir laikas, skiriamas lempučių keitimui.

 4. Rinkoje galima rasti labai platų ksenoninių lempučių pasirinkimą, kurios tinka ne tik senesniems automobiliams. Būtent universalumas leidžia jomis papuošti bene kiekvieną automobilį.

 5. Taip pat verta išskirtinį dizainą, kuris net ir seno modelio transporto priemonei suteiks kur kas daugiau žavesio.

 6. Perkant ksenonines lemputes iš patikimų prekyninkų suteikiama garantija. Tai leidžia ramiau jaustis, jeigu lemputės tarnaus trumpiau nei buvo žadėta.

 7. Nors ksenoninės lemputės kainuoja daugiau nei tradicinės, tačiau tarnaudamos ilgiau jos leidžia sutaupyti ir pamiršti lempučių keitimo procesą ilgam laikui.

 8. Didelė paprastų lempučių kaitra žibinto viduje kenkia vidaus elementams. Tuo tarpu ksenoninės lemputės leidžia to išvengti, nes jos šviečia, o nešildo.

 9. Kokybiškoms ksenoninėms lemputėms nėra baisūs jokie keliai, nei didelis lietus, purvas, kratymasis bei kiti aplinkos dirgikliai, kurie įprastoms lemputės gali pakenkti ir taip sutrumpinti jų tarnavimo laiką.

 10. Jeigu automobilio akumuliatorius yra išsikrovęs arba labai stipriai įkrautas – ksenoninėms lemputėms tai nekenks, kadangi jos nebijo nei labai intensyvios, nei sumažėjusios energijos.

Xenon lemputės pagal automobilį  garantuoja, kad transporto priemonės priekiniai žibintai švies puikiai ir bet kokiomis oro sąlygomis leis gerai matyti kelią.

Būkite saugus ir saugokite kitus!

Kategorijos: