You are here

Vos 277 kilometrus įveikęs, retas „Alfa Romeo Alfasud Sprint Veloce Trofeo“

Vokietijos skelbimų tinklapyje mobile.de pasirodė praktiškai naujas „Alfa Romeo Alfasud Sprint Veloce 1.5 Trofeo“, kuris yra pagamintas 1981 metais, tačiau įveikęs vos 277 km atstumą.

Nenuostabu, kad jo kaina yra milžiniška. Pardavėjas už šį automobilį nori gauti net 78 000 eurų sumą, už kurią galėtų išeiti geras naujas automobilis. Dilema ką rinktis? Automobilių kolekcionierius rinksis šį „Alfa Romeo“ modelį, o žmogus, kuriam reikia automobilio kasdien – pirks naują „Alfa Romeo Giulia" su 510 AG galios varikliu. Tokio automobilio kaina Italijoje prasidės nuo 79 000 eurų.

Automobilis turi 1,5 litro variklį, generuojantį 95 AG galią, kuri yra perduodama į priekinius varomuosius ratus. To visiškai pakako šiam automobiliui, nes jo svoris vos 915 kg.

Tai ribotos serijos „Alfa Romeo“ modelis, kuris Vokietijoje buvo pristatomas su šūkiu „Love to be driven quickly..“ Tiesa, Vokietijos rinkai buvo skirta vos 200 vienetų, o prancūzai gavo – 400 šių automobilių. Bendrai šio modelio gamyba nepasiekė 1000 vienetų.

Visi šie automobiliai buvo šviesiai pilkos spalvos ir turėjo dvi linijas: vieną juodą ir vieną tamsiai pilką. Prancūzijos rinkai automobilis buvo gamintas su stoglangiu.

Nuoroda į skelbimą

Kategorijos: 
Automobiliai: