You are here

Debiutuoja specialios „Alfa Romeo Giulia“ ir „Stelvio“ versijos – „Estrema“

„Alfa Romeo“ pasauliui pristato „Giulia“ ir „Stelvio“ – „Estrema“ versijos modelius, įkūnijančias didžiausius techninius pasiekimus ir tobulą dinamiką. Anot „Alfa Romeo“ atstovų Lietuvoje, tai ne kas kita, o legendinė „Quadrifoglio“ dvasia, prisikėlusi gyvenimui kasdieniam sportiniam vairavimui sukurtame automobilyje.

„Estrema“ modeliai skirti tiems tikriesiems žinovams, kuriems kiek mažiau rūpi raumenyno estetika, tačiau jie ypač dėmesingi techniniams, tobulą pusiausvyrą ir nepaprastą dinamiką užtikrinantiems sprendimams“, – sako „Alfa Romeo“ atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Ardzevičius.

Naujų „Alfa Romeo“ modelių pristatymas buvo surengtas Hinvilyje, Šveicarijoje, kur įsikūrusi „Alfa Romeo“ „Formulės-1“ komanda. Vieta premjerai buvo pasirinkta neatsitiktinai. Ji atspindi tebesitęsiantį intensyvų „Alfa Romeo“ ir „Sauber Motorsport“ bendradarbiavimą, kuriuo siekiama kiek įmanoma geriau pasinaudoti „Formulės-1“ praktine patirtimi, kuriant efektyvią, pažangią ir tvarią technologiją.

Nuo įprastų „Giulia“ ir „Stelvio“ modelių, „Estrema“ montuojama aktyvi pakaba, kuri dėl gebėjimo prisitaikyti prie kelio sąlygų ir kiekvieno vairuotojo važiavimo stiliaus, užtikrina nepaprastą komfortą, neapsunkindama automobilio valdymo ir nemažindama vairavimo malonumo. Be to, į standartinį paketą įeinantis mechaninis savaime užsiblokuojantis diferencialas garantuoja stabilumą ir puikią kontrolę esant bet kokiam sukibimui, sukimo momentą ir trauką tolygiai paskirstant net važiuojant posūkiuose, spaudžiant greičio pedalą ar važiuojant dideliu greičiu.

„Gausiai naudojamas anglies pluoštas kėbulo elementuose, dar labiau išryškina „Estrema“ sportiškumą ir išlengvintas formas, kas prikausto visų, neabejingų dizainui, kokybei ir sportiniams automobiliams dėmesį“, – sako A. Ardzevičius.

„Alfa Romeo Giulia Estrema“ ir „Alfa Romeo Stelvio Estrema“ automobiliuose bus montuojami 280 AG 2,0 litrų turbobenzininiai arba 210 AG 2,2 litro turbodyzeliniai varikliai kartu su 8 pavarų automatinėmis greičių dėžėmis ir Q4 visų varomųjų ratų transmisija. Be išskirtinių dizaino ir techninių elementų, automobiliuose taip pat bus montuojama premium klasės, 14-os garsiakalbių „Harman Kardon“ garso sistema. 

Išankstiniai „Giulia Estrema“ ir „Stelvio Estrema“ modelių užsakymai pradedami šią savaitę. Automobilių kainos prasidės nuo 62 990 Eur, o gamyba truks pora mėnesių.

Kategorijos: 
Automobiliai: