You are here

[Brūžink!] 2013: Vasaros sezono atidarymas Vakarų Lietuvoje

.

Dopecars.lt kartu su „Fantastic4 Garage“ nutarė atidaryti ilgai lauktą ir šiek šiek užtrukusį 2013 metų vasaros sezoną.

Balandžio 27 dieną, 12 valandą, Klaipėdos „Solorinos“ teritorijoje įvyko vasaros sezono atidarymo renginys keistu pavadinimu -  „[Brūžink!]“.

Kas dalyvavo ir viską matė savo akimis – pasidžiaugė, kas ne – prašom šiame straipsnyje paganyti akis į tai, ką įgyvendino Dopecars.lt bei Fantastic 4 garage komandos.

Renginio idėja

Idėja kilo visai netyčia: keli iniciatoriai nutarė, kad Vakarų Lietuvoje vyksta mažai auto kultūros renginių, todėl reikia imtis iniciatyvos ir „atsidaryti sezoną”. Taigi iš „Solorinos“ atstovybės buvo gauta uždara aikštelė, pagamintas visų mylimas draugas ir dažnai gatvėse sutinkamas „Gulintis Policininkas“, pavadintas “Ančiuviu”, patobulinta Dropo konkurso įrangą, parvežtos „mandros” svarstyklės, pasikviestas DJ’us, kad jaunimas ir visi kiti patrepsėtų, užsakyta gausybė lipdukų.

Saldainiukai

Nors ryte ir nulijo, bet nepaisant to įrenginį atvyko, OJEJ, kokių saldainiukų! Tarp visų auto žiūrovų akis labai džiugino „VW Golf“ pirmukai, daugumai jau žinomas military green spalva nudažytas „E28“ „Ryklys”, iš laikinosios sostinės - Kauno - atvykę išskirtiniai „E32“ ir žydrasis „E30“. Neatsiliko ir dopecars.lt forumiečių pristatyti automobiliai, tokie kaip ill’o „E39“, kuris su tikru stance fitment’u net iš pačio Vilniaus atkeliavo, o Kany „Civic“ atvyko iš Šiaulių. Be to, klaipėdiečiai irgi pasipuošė: daug dėmesio sulaukė Edvino raudonasis „Datsun 240z“, Gediminui (Lenser) priklausanti „Audi A4 USDM“ bei renginio monstras – „Chevy Camaro“.

„Gulinčio policininko priešas”

Dalyviai apsiklijavę [Brūžink!] lipdukais, renginuką pradėjo pirma rungtimi, pavadinta „Gulinčio policininko priešas”. Šios rungties tikslas – parodyti savąją kliūties įveikimo techniką, kuo įspūdingiau pravažiuoti „Ančiuvį” bei jį „sužeisti”. Nors ir labai prašėme „BMW“ mylėtojų „neužminti tapkės” aikštelėje, bet tai kur tau – „Ryklys” nepagailėjo „Ančiuvio” ir jį uždėgė!

Kany „Civic’ui“, Editos „Colt’ui“ bei kitiems dalyviams su gulinčiu policininku susitarti, deja, nepavyko – užkibo.

„Dropo konkursas”

Dalyviams bei publikai apsipratus gausioje aplinkoje, startavo „Dropo konkursas”! Kaip ir praeitais metais, rungtyje matuotos 5 automobilio vietos: bendras automobilio aukštis, aukštis nuo slenksčio, pati žemiausia automobilio vieta, aukštis nuo rato vidurio iki arkos ir galiausiai – ratų išnešimas. Galima pripažinti – civic’ai tikrai visus baugino savo žemumu.

Nors ir ne toks žemas, bet jau retai sutinkamas „Volkswagen Caravelle Wolfsburg Editon“ nepabūgo susidoroti su „ančiuviu”, ir taip pat sudalyvavo „Dropo konkursuose“!

Koks „Dropo konkursas” be pačios liksmiausios dalies – „Max Load Drop“! Šįkart tikrai nustebino šio konkurso dalyvių gausa. Vieni leido padangas, kiti net coil’us susuko iki galo! Grūdosi keleiviai į visus kampučius, kad tik prispaustų automobilį arčiau prie žemės.

„Mazda Miata“ vairuotojas buvo „neprilygstamas” – bendras „Mazda“ aukštis buvo tik 108 cm. Savininkas be abejonės tapo šios rungties nugalėtoju.

Pasisverk automobilį kaip profesionalas

Tuo tarpu kiti renginio dalyviai pradėjo sverti savo automobilius profesionaliomis svarstyklėmis, kuriomis sveriami lenktyniniai automobiliai. Šios svarstyklės leidžia sužinoti automobilio svorio balansą ir pasiskirstymą tarp ašių. Automobilių savininkai galėjo spėti, koks yra automobilio svoris ir arčiausiai tiesos buvęs žmogus buvo apdovanotas prizu.

[Brūžink!] renginio organizatoriai nepamiršo ir tų, kas atvyko be automobilių, bet mėgsta lenktynes. Šie lenktynininkai turėjo progą pasigalinėti prie „PS3“ vairo.

Patys gražiausieji

Organizatoriai įvertino vairuotojų triūsą, kuo gražiau papuošti savąjį automobilį. Akilūs, bet nepastebimi vertintojai rinko geriausio interjero, geriausio eksterjero ir gražiausio variklio skyriaus savininkus. Gražiausius variklio skyrius, nuo kurių žiūrovai negalėjo atitraukti akių, turėjo „Chevy Camaro“ ir „VW Golf MK1“.

Metas apdovanojimams

Pasibaigus konkursui ir nuslūgus emocijoms organizatoriai laužė galvas, sumavo rezultatus, pildė diplomus bei ruošėsi apdovanoti rungčių nugalėtojus.

„Dropo konkurso” pirmos vietos nugalėtojas – dopecars.lt forumietis Paulius (Kany) su 6 gen Civic’u! Daug dėmesio susilaukė ir didžiausiu „Ančiuvio” priešu tapo Editos „Mitsubishi Colt“. Jai atiteko „Gulinčio policininko didžiausio priešo” titulas bei antroji vieta „Dropo konkurse“! Trečiąją vietą iškovojo Ignas (Headache) su 4gen Civic’u. Pauliaus „Honda Civic“ taip pat laimėjo Gražiausio eksterjero nominaciją.

Laimėtojai buvo apdovanoti diplomais, taurėmis ir įvairiais variklio papildais. Organizatoriai spaudžia rankas visiems apsilankiusiesiems, kurie nepabūgo rytinio šalto oro.

Daugiau nuotraukų: DOPECARS.LT

Kategorijos: