You are here

„Volvo“ mylėtojai organizuoja pagalbą beglobiams gyvūnams

„Volvo“ automobilių mylėtojų bendruomenės Lietuvoje skelbia gerumo savaitę ir kviečia visus prisidėti paremiant gyvūnų prieglaudas įvairiuose Lietuvos miestuose.

Prie šios akcijos prisideda volvieciai.lt klubas iš Vilniaus, kauniečiai iš „Volvo“ susitikimai Kaune grupės, Klaipėdos „Volvo“ klubas, Panevėžio „Volvo“ fanai bei „Volvo Alytus“ klubas.

Taip pat prie švediškų mylėtojų iniciatyvos prisidėjo ir „Volvo Cars Lietuva“.

Gruodžio 15 dieną visų šių miestų klubai vyks į prieglaudas padovanoti surinktą paramą. Iki tol šiuose miestuose vyks klubų susitikimai, kurių metu kiekvienas norintis prisidėti (tai gali padaryti ne tik „Volvo“ fanai) prie akcijos gali atvežti paramą skirtą gyvūnų prieglaudoms. Priimama bet kokia parama - maistas, buities priemonės, pinigai ir panašiai.

Vienas iš šios akcijos iniciatorių, vilnietis Antanas Ulickas, nenorėjo apsiriboti vien tik Vilniaus „Volvo“ klubu, o visa tai paskleisti ir tarp kitų „Volvo“ klubų. „Kai buvau mažas ir dar beveik nesidomėjau automobiliais, buvau matęs, kad kažkuris klubas vykdė tokią akciją. Šią vasarą tai prisiminiau ir pamaniau, kad tokią akciją būtų galima padaryti prieš žiemos šventes. Nesinorėjo apsiriboti vien tik Vilniumi, kadangi mūsų klubas palaiko draugiškus santykius ir su kitais klubais, todėl prisidėti ir noriai bendradarbiauti sutiko ir kitų miestų klubai. Taigi esame viena didelė šeima. Be to, noriu pridurti kad tai akcija, per kurią nėra būtina turėti „Volvo“ automobilį, nes svarbiausia yra norėti padaryti gerą darbą“, - sakė Antanas Ulickas.
 

Vietos, kur galima atiduoti paramą:

VILNIUJE

Paramą galima atiduoti kiekvieną ketvirtadienį nuo 19 valandos PC „Panorama“ -2 aukšte raudonojoje zonoje.

Taip pat galima susisiekti su Antanu Ulicku, telefonu +370 616 34197 ir susitarti dėl laiko ir vietos, Jums patogiu metu.

Vilnius paramą renka VšĮ Tautmilės gyvūnu prieglaudai, esančiai Rasų g. 39.

KAUNE

Paramą galima atiduoti kiekvieną ketvirtadienį klubo susitikimuose arba susisiekti su Liutauru Vaižgėla, telefonu +370 658 28600 ir susitarti dėl laiko ir vietos, Jums patogiu metu.

KLAIPĖDOJE

Paramą galima atiduoti ateinančiuose klubo susitikimuose (datos bus praneštos vėliau) arba susisiekti su Evelina Leciute arba „Volvo“ Klaipėda klubo ir susitarti laiką bei vietą.

PANEVĖŽYJE

Paramą galima atiduoti kiekvieną ketvirtadienį nuo 19 valandos Panevėžio „Volvo“ fanų susitikimo metu arba susisiekti su Ramūnu Kairiu, telefonu +370 634 67676 ir susitarti dėl laiko ir vietos, Jums patogiu metu.

ALYTUJE

Paramą galima atiduoti ateinančiuose „Volvo“ Alytus klubo susitikimuose AKKC aikštelėje (laikas ir data skelbiama Facebook puslapyje „Volvo“ Alytus), arba susisiekti su Karoliu Kuckailiu.

Paaukoti gyvūnų prieglaudoms galima ir „Sostena" salonuose.

Daugiau informacijos apie akciją rasite Facebook’e

Kategorijos: 
Automobiliai: