You are here

WRC 2015. Vokietijos ralis: po pirmos dienos dominuoja „Volkswagen“ komanda

.

Rugpjūčio 20 dieną įvyko Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo atidarymas Vokietijoje. Jau kitą dieną, penktadienį, sportininkai stojo į kovą, kuri driekėsi siaurais keliais, nutiestais vynuogynuose.

„ADAC Rallye Deutschland 2015“ pirmąją dieną dominavo „Volkswagen“ komandos atstovai. Po aštuonių greičio ruožų iš 21-o pirmas žengė S. Ogieras, J. Latvala nuo jo atsiliko 9.5 sek., o A. Mikkelsenas - dar 33,5 sek.

Ketvirtas žengia „Hyundai“ ekipos atstovas D. Sordo, jis atsiliko daugiau nei 1 minute ir 1.9 sek. lenkia savo komandos draugą T. Neuvill'ą.

Įdomu tai, kad septynis iš aštuonių greičio ruožų laimėjo S. Ogier, o likusį vieną – J. Latvala. Kuomet ruožus laimėjo S. Ogier, antras visuomet buvo J. Latvala. Pastarajam laimėjus vienintelį „dopą“ - antras buvo Sebastienas. Taigi šie du pilotai visą ralio dieną niekam neužleido pirmųjų dviejų pozicijų ir išlaikė absoliutų dominavimą.

Vienas laimėtas greičio ruožas J. Latvalai leido po trečio ir ketvirto greičio ruožų būti lyderio pozicijoje, tačiau kiekviename kitame greičio ruože jo komandos draugas vis augino savo persvarą po vieną-dvi sekundes.

Top 6 po pirmos Vokietijos ralio dienos:

1.

 

Ogier/Ingrassia

Volkswagen Polo R WRC

1:19.13,5

2.

 

Latvala/Anttila

Volkswagen Polo R WRC

+ 9,5

3.

 

Mikkelsen/Floene

Volkswagen Polo R WRC

+ 34,9

4.

 

Sordo/Marti

Hyundai i20 WRC

+ 1:06,8

5.

 

Neuville/Gilsoul

Hyundai i20 WRC

+ 1:08,7

6.

 

Evans/Barrit

Ford Fiesta RS WRC

+ 1:22,1

Parengė Vytautas Pilkauskas