You are here

Penki keisčiausi mokykliniai autobusai

Kokiu mokykliniu autobusu norėtumėte važiuoti į mokyklą? Atsakymas čia pat. Penki patys keisčiausi variantai prieš jūsų akis.

Pirmasis autobusas sąraše, tai „Topsy-Turvy“ kūliavirščias autobusas, kuris buvo sukurtas tam, kad šviestų Amerikos žmones dėl biudžeto krizės, su pavaizduotomis vyriausybės išlaidų diagramomis.

Antras egzempliorius, tai reaktyvinis mokyklinis autobusas, pavadintas „School Time Jet Bus“. Jame sumontuotas reaktyvinis „GE J-79” variklis, pasiskolintas iš “F4 Phantom”, pasiekiantis net 42 000 arklių galių ir jis gali lėkti 560 km/h greičiu. Šiame autobuse telpa trys žmonės.

„Trans Tech Bus“ – trečias sąraše. Tai elektra varomas mokyklinis autobusas, galintis pasiekti 80 km/h greitį bei galintis įveikti nuo 160 iki 210 km atstumą ir vežti 42 moksleivius. Autobusas yra varomas 161 AG elektriniu varikliu, kuris energiją gauna iš 278 voltų ličio-jonų baterijų.

„Windsled“ yra mokyklinis autobusas su slidėmis, kuris gali vaikus vežti į mokyklą per ledą. Šis autobusas naudojamas tuomet, kai ledas būna plonas važiavimui įprastu transportu.

Penktasis pasirinkimo variantas yra „Cool Bus“ mokyklinis autobusas, galintis dalyvauti drago lentynėse. Ken Nelsonas jo kėbulą pagamino iš aliuminio ir stiklo pluošto. Autobuso gale įmontuotas „Chevrolet“ variklis, varomas alkoholiu, pasiekiantis 1000 AG galią.

Taigi kurį rinktumėtės?

Kategorijos: