You are here

Policijos spąstai nelegaliose gatvės lenktynėse

Kiekvienais metais Oklahomoje ir Teksase, JAV, organizuojamos nelegalios drago lenktynės „Cash Days“. Jos yra viešinamos privačioje Facebook grupėje ir viename tinklapyje. Dėl per didelio viešumo, 2017 metais lenktynės vyko ne pagal planą..

Savaitgalio lenktynėse iš viso dalyvavo 31 itin modifikuotas automobilis. Vairuotojai varžėsi dėl 15 500 JAV dolerių prizo. Sekmadienį beliko tik du varžovai: „Black Bird Vega“ (Chevrolet Vega) ir „The Probe“ (Ford Probe). Tačiau laimėtojo šįkart nebuvo. Abu lenktynininkai buvo priversti prizinį fondą pasidalinti pusiau, kadangi finalininkų ties finišo linija laukė policija.

Paskutinis važiavimas vyko, kaip filme. Startą duodantis vyrukas davė startą tuo metu, kai išgirdo, jog kelio pabaigoje stovi policija. Bet jau buvo per vėlu, vairuotojai startavo. Tuomet įsijungė policijos automobilio švyturėliai.

Policijai apie nelegalias lenktynes pranešė vilkiko vairuotojas.

„The Vega“ spėju pasukti iš kelio ir įvažiuoti į savo priekabą, tačiau „The Probe“ pakliuvo tiesiai į spąstus. Policija jį areštavo ir konfiskavo automobilį.

Po kelių dienų policija leido jį atsiimti.