You are here

Amerikietiškų automobilių susirinkimas Gedimino prospekte

Spalio 31 dieną Vilniaus Gedimino prospekte žmonės bent akimirkai privertė stabtelėti įspūdingi amerikietiški automobiliai, šalia kurių buvo ir keli vokiški egzemplioriai.

Video iš renginio:

Šeštadienio popietę amerikietiškų automobilių mylėtojai - V8 klubas – uždarė sezoną, kuris šiemet, dėka labai gražaus rudens, buvo gana ilgas.

Nors dauguma klasikinių automobilių mylėtojų jau uždarė savo automobilius žiemai, tačiau į Gedimino prospektą atvažiavo tikrai ne mažas būrys automobilių, kurie vilniečiams ir miesto svečiams suteikė puikių akimirkų. Žmonės noriai fotografavosi prie technikos, darėsi selfie ir aikčiojo iš nuostabos, pamatę itin ilgus „Cadillac Fleetwood“ ar „Oldsmobile Super88“.

Dėmesio nestokojo ir jau legendiniu Lietuvoje tapęs amerikietiškas policijos automobilis „Ford Crown Victoria“, prie kurio įsiamžinti stojo ir jaunas, ir senas.

Buvo čia ir ryškiai raudonas „Ford Mustang“ kabrioletas, akiplėšiškai nusiteikęs „Chevrolet Camaro“, it grobuonis viską stebintis naujas „Dodge Challenger SRT 392“, didžiulis „Chevrolet Chevy Van 20“, klasikinis „Ford Consul L“, kulkomis suvarpytas „Chevrolet Avalanche“ ir kiti.

Kategorijos: