You are here

Audi A3 allstreet: užaugusi A3

Progresyvesniu dizainu, gausesne standartine įranga, išskirtinės kokybės apdailos medžiagomis ir netgi nauja modelio versija išsiskiriantis naujasis „Audi A3“ yra sportiškesnis, komfortiškesnis ir geriau aprūpintas skaitmeninėmis technologijomis, nei bet kada anksčiau. Automobilio ekrane valdomos programėlės, pasirenkamo stiliaus dienos šviesos ir galimybė įdiegti naujas funkcijas užtikrina unikalias suasmeninimo galimybes. Modelių gamą taip pat pirmą kartą papildė krosoveris – naujasis A3 allstreet“, rašoma pranešime.

Visureigiui būdinga išvaizda, trimis centimetrais didesnė nei A3 Sportback" hečbeko prošvaisa ir aukštesnė sėdėsena užtikrina SUV modeliui būdingus vairavimo pojūčius bei nepriekaištingą funkcionalumą. Dar 1996 metais kompaktiškų „premium“ automobilių segmentą inicijavęs Audi A3“ vėl diktuoja naujas madas.

Visureigio bruožai ir didesnė prošvaisa 

Tamsios spalvos slenksčiai ir apatinės durų dalies apdaila vizualiai pabrėžia automobilio tvirtumą ir atkreipia dėmesį į didesnę prošvaisą. Lyginant su standartine „A3 Sportback“ pakaba, naujosios „,A3 allstreet" versijos važiuoklė yra 15 mm aukštesnė. Specialiai kompaktiškam krosoveriui sureguliuoti amortizatoriai ir spyruoklės leidžia puikiai suderinti važiavimo komfortą ir sportišką bei tikslų automobilio valdymą. Drauge su didesnio skersmens ratais pakeista pakaba leido pasiekti 30 mm didesnę prošvaisą. Plačios ratų arkos gaubia „allstreet“ standartiškai montuojamus 17 colių skersmens ratus, kurie yra vienu coliu didesni nei naujojo „A3 Sportback“ hečbeko bazinės komplektacijos ratai. Abiem modeliams papildomai siūlomi 18 ir 19 colių ratlankiai. 

Aukštesnė „A3 allstreet“ sėdėsena suteikia papildomo patogumo – palengvina įsilipimą ir išlipimą iš automobilio bei pagerina matomumą vairuojant. Didesnio pravažumo modelio bagažinės talpa yra tokia pati, kaip ir naujojo „A3 Sportback“ hečbeko. Kraunant iki galinių sėdynių atlošų, bagažinės tūris siekia 380 litrų, o juos sulanksčius padidėja iki 1200 litrų. Papildomai pirkėjams siūlomas elektra valdomas bagažinės dangtis, nuimamas priekabos tempimo kablys ir daiktų transportavimo paketas. 

Ryškesnis šiuolaikiškas interjeras 

Automobilio viduje netrūksta inovacijų – pradedant naujo dizaino pavarų perjungimo svirtimi, baigiant oro tiekimo angomis, dekoratyvine tekstinės apdaila ir nauju interjero apšvietimu. Kruopščiai atrinktos ir preciziškai pritaikytos detalės pabrėžia naujųjų A3 modelių progresyvumą ir technologinę pažangą. 

Standartinis interjero apšvietimas dabar apima ir duris bei kojų zoną. Pasirinktinai taip pat siūlomi papildomi apšvietimo elementai ir automobilio įrangos valdymo mygtukų bei durų slenksčių kontūrų apšvietimas. Atnaujintuose A3 modeliuose kontūrų apšvietimas standartiškai veikia aplink centrinę konsolę ir gėrimų laikiklius. Vienas iš labiausiai pastebimų naujų dizaino sprendimų – apšviestos durys. Diegiant šią funkciją durų apdailos tekstilėje lazeriu buvo padaryta 300 smulkių įpjovimų. 

Debiutuos su dviem efektyviais varikliais 

Europoje naujiesiems A3 modeliams iš pradžių bus siūlomi du skirtingi varikliai. 35 TFSI versijoje montuojamas 110 kW (150 AG) galią išvystantis 1,5 litro benzininis variklis, komplektuojamas su „S tronic“ automatine septynių laipsnių transmisija ir švelniojo hibrido technologija. Vėliau šį motorą taip pat bus galima pasirinkti su mechanine šešių laipsnių pavarų dėže. 35 TDI versijoje montuojamas 110 kW (150 AG) galios dyzelinis variklis ir „S tronic“ automatinė septynių laipsnių pavarų dėžė. A3 modeliams skirtų benzininių ir dyzelinių variklių pasiūla bus platesnė antrajame ketvirtyje. Metų pabaigoje gamą taip pat papildys ir įkraunama hibridinė jėgainė. 

Kategorijos: 
Automobiliai: